W środę o godzinie 18 w Łodzi przy ulicy Minerskiej Boruta Zgierz zagrał towarzysko z drugim zespołem ŁKS. Zgierzanie zagrali w optymalnym składzie, zabrakło jedynie kontuzjowanego Michała Siennickiego, oraz Michała Janiaka. W meczu zagrało również czterech nowych zawodników, którzy trenują z zespołem od 7 stycznia. Każdy z nich to doświadczony gracz. Będą wzmocnieniem Boruty na nadchodzącą rundę wiosenną. 

Zgierzanie pokazali w tym meczu, że tworzą coraz bardziej zgrany i rozumiejący się kolektyw. Grają szybką, przyjemną dla oka piłkę. Cieszy bardzo dobra dyspozycja strzelecka Patryka Pietrasiaka. W tym meczu popisał się dwoma trafieniami, w spotkaniu z Liderem Włocławek, również trafił dwukrotnie. Coraz lepiej spisuje się także młodzież. Zawodnicy którzy jesienią nie dostawali szans lub grali bardzo mało na IV ligowych boiskach w meczach sparingowych nie odstają od reszty piłkarzy. 

Boruta prowadził w tym meczu 2-0, ale nie dowiózł wygranej do końcowego gwizdka, dlatego w przyszłości zapewne trener Radosław Koźlik będzie pracował nad utrzymaniem koncentracji przez całe 90 minut gry.

Na ławce obok trenera w tym spotkaniu zasiadł nowy kierownik drużyny. Jest nim Kamil Jóźwiak. Dobrze znany w Borucie. Przez kilka lat reprezentował nasz klub broniąc barw drużyn młodzieżowych. Pełnił również funkcję kierownika drużyny, kiedy trenerem był Tomasz Kmiecik. Witamy ponownie!

Kolejny mecz sparingowy Boruta zagra już w sobotę 9 lutego na boisku CHKS przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Przeciwnikiem będzie trzecia drużyna (tuż za ŁKS II i Widzew II) ligi okręgowej, zespół Zawiszy Rzgów. Początek o godzinie 18. Zapraszamy!

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
elektrotm new
legs new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn