W miniony weekend drużyny prowadzone przez trenera Dariusza Zielińskiego wygrały swoje turnieje.

Zespół rocznika 2006 pojechał na zawody do Aleksandrowa Kujawskiego. W turnieju pod patronatem prezesa Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Boruta wystawił dwie drużyny w składach:

Boruta I: Dawid Skobel, Szymon Rosiński, Kacper Zatorski, Kajtek Lenczewski, Olek Gajak, Dawid Kiełbik

Boruta II: Dominik Goss, Janek Jędrzejczak, Kacper Oleski, Kuba Grabarczyk, Błażej Kubuszkajtys, Antonina Lenczewska

Zawody rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Podajemy wyniki Boruciarzy:

Boruta I - LZS Zbiczno 0-1; Boruta II 0-3; Gwiazda Toruń 2-0 (bramki: Lenczewski 2); Futsal Toruń 1-0 (Gajak); ASPN Viking 2-0 ( Lenczewski, Rosiński)

Boruta II - ASPN Viking 2-0 (bramki: Grabarczyk, Lenczewska); Boruta I 3-0 ( Oleski, Kubuszkajtys, Grabarczyk); Gwiazda Toruń 1-1 ( Oleski); LZS Zbiczno 4-0 ( Oleski 3, Grabarczyk); Futsal Toruń 2-0 (Kubuszkajtys, Grabarczyk)

Zwycięzcą turnieju został zespół Boruty II, natomiast Boruta I zakończył zawody na trzeciej pozycji. Najlepszym strzelcem turnieju z pięcioma trafieniami został Kacper Oleski (Boruta II)

Drużyna rocznika 2010 natomiast rywalizowała na Hali w Piotrkowie Trybunalskim również wygrywając te zawody.

Dla Boruty w tym turnieju zagrali: Tymon Kosmalski, Bartosz Opalczyk (1 bramka), Borys Marunowski (2 bramki), Mateusz Maciak (3 bramki), Wiktor Bely (najlepszy strzelec z 5 bramkami), Mikołaj Grodkowski

Chcielibyśmy jeszcze dodać, że na turnieju w Aleksandrowie Kujawskim rywalizowały dwie drużyny Boruty rocznik 2010. Tutaj Boruta I zajął drugie miejsce, natomiast Boruta II czwarte.

Na tych zawodach Borutę reprezentowali: Borys Marunowski, Bartosz Opalczyk, Dawid Galiński, Wiktor Bely, Mateusz Maciak, Mikołaj Grodkowski, Kacper Barański, Marcel Pietrzak, Jakub Waliszewski, Damian Wrociński, Tymon Kosmalski, Igor Zyndermana

W turnieju udział wzięły następujące drużyny: Elana Toruń, UKS Dwunastka I Włocławek, UKS Dwunastka II, FC Toruń Futsal Kids, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Bely.

Gratulujemy!

aleksandrów kujawski2006