Kilka dni temu w telewizji Hattrick TV pojawił się obszerny wywiad z Prezesem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, panem Adamem Kaźmierczakiem, zatytułowany "Co z tą łódzką piłką?". Wywiad przeprowadził redaktor Krzysztof Kowal

W rozmowie zostało poruszonych wiele kwestii dotyczących łódzkiej piłki. Redaktor Kowal pytał o problemy z jakimi boryka się ŁZPN, o planach na przyszłość, o sytuacji Neru Poddębice, o Mistrzostwach Świata U-20, które już niebawem odbędą się w Łodzi, o szkoleniu młodzieży, o futsalu, piłce kobiecej i plażowej. 

Pojawił się również wątek, w którym prezes Kaźmierczak mówił o Borucie Zgierz. Oto fragmenty:

- W IV lidze największym rozczarowaniem - mówił prezes ŁZPN - jest niewątpliwie Boruta Zgierz. Klub wydawało się, dobrze poukładany, ale niestety zmiany personalne, to bardzo mocne odmłodzenie drużyny doprowadziło do tego, że sytuacja Boruty jest bardzo trudna, aczkolwiek ja jeszcze nad Borutą krzyżyka bym nie stawiał.

- Musi zostać Pietrasiak

- Myślę, że to nie chodzi o samego Pietrasiaka. Tam przede wszystkim trzeba trochę wzmocnić szatnię, bo ci młodzi ludzie sami z siebie po prostu nie pociągną. Dwa, czy trzy mecze Boruty widziałem, nie ustępowali Radomsku, ani Warcie Sieradz. Natomiast brakowało spokoju pod bramką mimo, że Pietrasiak powinien gwarantować ileś bramek, ale sporo sytuacji nie wykorzystał. To w jakimś stopniu przyczyniło się do tego, że Boruta jest na tym miejscu na którym jest...Impuls, który pojawił się aby stymulować wprowadzanie młodych zawodników do rozgrywek, czyli Pro Junior System w IV lidze, także w okręgówce myślę, że w jakiejś perspektywie przyniesie duże korzyści, aczkolwiek lider PJS w IV lidze jest na ostatnim miejscu w tabeli sportowej. Czyli, to też pokazuje, że tym młodym ludziom, którym wydaje się, że granie w IV lidze jest takie proste  - konfrontacja z doświadczonymi zawodnikami pokazuje, że jednak trzeba dużo, dużo pracować.

Cały wywiad można zobaczyć na kanale youtube Hattrick.TV do czego zachęcamy. Link poniżej

HattrickTV: wywiad z Prezesem ŁZPN Adamem Kaźmierczakiem (kliknij tutaj)

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
elektrotm new
legs new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn