Pierwszy zespół Boruty mijający weekend miał wolny od gier towarzyskich, natomiast drużyna Patryka Czarneckiego w niedzielę 24 lutego o godzinie 10 zagrała sparing w Konstantynowie Łódzkim z Włókniarzem. Tydzień temu Boruta II przekonująco wygrał z Maliną Piątek 5-1, tym razem rywal był o wiele mocniejszy i mimo dobrej pierwszej połowy, w której zgierzanie mieli więcej z gry i oddali więcej strzałów na bramkę rywali to ostatecznie ulegli gospodarzom 1-2. 

Bramkę dla Boruty zdobył Igor Kostrzewa w 39 minucie, kiedy otrzymał dobre prostopadłe podanie od Jakuba Pałki i mając przed sobą jedynie bramkarza wykorzystał sytuację. 

Wynikiem 1-0 dla zgierzan zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej mecz był bardziej wyrównany i rywale częściej dochodzili do sytuacji bramkowych. Dwie z nich wykorzystali i ustalili ostateczny wynik sparingu na 2-1. 

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Boruta II Zgierz 2-1 (0-1)

Bramka dla Boruty Igor Kostrzewa

Dla Boruty w tym meczu zagrali: Wężyk,, Gorzkiewicz, Stopczyk, Kamiński, Kołodziejczak, Pastuszka, Pawlikowski, Szmigielski, Pałka, Magdziarek, Fudała, Domański, Cebulski, Kostrzewa, Koperkiewicz, Markowski

Niżej kilka zdjęć z tego spotkania w wykonaniu Adama Kostrzewy, więcej na fanpagu Boruty II:

MKP Boruta Zgierz Serie A - kliknij tutaj

 

Igor
kanzas
kanzas2
kanzas3
kanzas4
kanzas5
kanzas6
kanzas7

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn