Pierwszy zespół Boruty mijający weekend miał wolny od gier towarzyskich, natomiast drużyna Patryka Czarneckiego w niedzielę 24 lutego o godzinie 10 zagrała sparing w Konstantynowie Łódzkim z Włókniarzem. Tydzień temu Boruta II przekonująco wygrał z Maliną Piątek 5-1, tym razem rywal był o wiele mocniejszy i mimo dobrej pierwszej połowy, w której zgierzanie mieli więcej z gry i oddali więcej strzałów na bramkę rywali to ostatecznie ulegli gospodarzom 1-2. 

Bramkę dla Boruty zdobył Igor Kostrzewa w 39 minucie, kiedy otrzymał dobre prostopadłe podanie od Jakuba Pałki i mając przed sobą jedynie bramkarza wykorzystał sytuację. 

Wynikiem 1-0 dla zgierzan zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej mecz był bardziej wyrównany i rywale częściej dochodzili do sytuacji bramkowych. Dwie z nich wykorzystali i ustalili ostateczny wynik sparingu na 2-1. 

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Boruta II Zgierz 2-1 (0-1)

Bramka dla Boruty Igor Kostrzewa

Dla Boruty w tym meczu zagrali: Wężyk,, Gorzkiewicz, Stopczyk, Kamiński, Kołodziejczak, Pastuszka, Pawlikowski, Szmigielski, Pałka, Magdziarek, Fudała, Domański, Cebulski, Kostrzewa, Koperkiewicz, Markowski

Niżej kilka zdjęć z tego spotkania w wykonaniu Adama Kostrzewy, więcej na fanpagu Boruty II:

MKP Boruta Zgierz Serie A - kliknij tutaj

 

Igor
kanzas
kanzas2
kanzas3
kanzas4
kanzas5
kanzas6
kanzas7
Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
fazi
markab
vip
logo abak
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
jarbud
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch
Tempus A

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn