Drugie zwycięstwo wiosną w łódzkiej A klasie odnotował drugi zespół Boruty. Tym razem rywalem był ostatni w tabeli Kalonka. Zgierzanie byli faworytem tego spotkania, wygrali pewnie i wysoko. 

Wreszcie odblokował się grający na pozycji napastnika Igor Kostrzewa. W tym spotkaniu do siatki rywali trafił dwukrotnie. Oprócz niego bramki zdobyli jeszcze: Jan Kowalski i Hubert Skrętowski

Zespół prowadzony przez Patryka Czarneckiego tym samym w trzech meczach rundy rewanżowej zdobył 6 punktów. W tym sezonie o awans do ligi okręgowej będzie bardzo trudno, ale wszystko wskazuje na to, że młodzi piłkarze z każdym kolejnym spotkaniem nabierają cennego doświadczenia i z pewnością o wyższą ligę zagrają w sezonie następnym. I taki z pewnością będzie cel zespołu.

 

Kalonka - MKP Boruta II Zgierz 1-4 (1-2)

0-1 Igor Kostrzewa (36 min.)

1-1 Robert Ziemski (40 min.)

1-2 Jan Kowalski (42 min.)

1-3 Igor Kostrzewa (48 min.)

1-4 Hubert Skrętowski (87 min.)

 

Boruta Zgierz: Dominik Wężyk - Karol Pawlikowski, Krystian Kamiński, Patryk Janiszewski, Marcel Gajzler (70' Igor Stopczyk) - Michał Kołodziejczak (50' Jakub Pałka), Michał Zieliński(50' Damian Pastuszka), Krzysztof Domański (61' Tomasz Antczak), Jan Kowalski (65' Bartłomiej Szmigielski), Jakub Kozłowski (50' Jakub Fudała) - Igor Kostrzewa (65' Hubert Skrętowski)

 

Kalonka1 (1)
Kalonka1 (2)
Kalonka1 (3)
Kalonka1 (4)
Kalonka1 (5)
Kalonka1 (6)
Kalonka1 (7)
Kalonka1 (8)
Kalonka1 (9)
Kalonka1 (10)
Kalonka1 (11)
Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
logo abak
Pazury bez cenzury
fazi
markab
vip
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch
Tempus A

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn