Drugie zwycięstwo wiosną w łódzkiej A klasie odnotował drugi zespół Boruty. Tym razem rywalem był ostatni w tabeli Kalonka. Zgierzanie byli faworytem tego spotkania, wygrali pewnie i wysoko. 

Wreszcie odblokował się grający na pozycji napastnika Igor Kostrzewa. W tym spotkaniu do siatki rywali trafił dwukrotnie. Oprócz niego bramki zdobyli jeszcze: Jan Kowalski i Hubert Skrętowski

Zespół prowadzony przez Patryka Czarneckiego tym samym w trzech meczach rundy rewanżowej zdobył 6 punktów. W tym sezonie o awans do ligi okręgowej będzie bardzo trudno, ale wszystko wskazuje na to, że młodzi piłkarze z każdym kolejnym spotkaniem nabierają cennego doświadczenia i z pewnością o wyższą ligę zagrają w sezonie następnym. I taki z pewnością będzie cel zespołu.

 

Kalonka - MKP Boruta II Zgierz 1-4 (1-2)

0-1 Igor Kostrzewa (36 min.)

1-1 Robert Ziemski (40 min.)

1-2 Jan Kowalski (42 min.)

1-3 Igor Kostrzewa (48 min.)

1-4 Hubert Skrętowski (87 min.)

 

Boruta Zgierz: Dominik Wężyk - Karol Pawlikowski, Krystian Kamiński, Patryk Janiszewski, Marcel Gajzler (70' Igor Stopczyk) - Michał Kołodziejczak (50' Jakub Pałka), Michał Zieliński(50' Damian Pastuszka), Krzysztof Domański (61' Tomasz Antczak), Jan Kowalski (65' Bartłomiej Szmigielski), Jakub Kozłowski (50' Jakub Fudała) - Igor Kostrzewa (65' Hubert Skrętowski)

 

Kalonka1 (1)
Kalonka1 (2)
Kalonka1 (3)
Kalonka1 (4)
Kalonka1 (5)
Kalonka1 (6)
Kalonka1 (7)
Kalonka1 (8)
Kalonka1 (9)
Kalonka1 (10)
Kalonka1 (11)

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
elektrotm new
legs new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn