W niedzielę 19 maja w godzinach 10-15 w Parku Miejskim w Zgierzu odbył sie piknik pod hasłem: "Wszystko na zdrowie - Zgierz miastem zdrowego stylu życia". Podczas organizowanego przez Prezydenta Miasta Zgierza i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy festynu można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich, był Mammobus, ale także zdrowe jedzenie, sport i zabawa.

Na pikniku nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego klubu. MKP Borutę Zgierz reprezentowali najmłodsi adepci piłki nożnej, dzieci rocznika 2013 i młodsi,, którzy pod wodzą trenerów Tomasza Placka i Sebastiana Ostrowskiego uczestniczyli w grach i zabawach sportowych. Najciekawsze konkurencje, to: żonglerka, slalom z piłką, konkurs rzutów karnych i wiele innych.

Do zabawy chętnie włączyli się również dorośli, a najaktywniejsi uczestnicy na koniec zabawy otrzymali upominki klubowe. Było dużo radości, uśmiechów. Nie ma to jak dobra sportowa zabawa :-)

festyn (1)
festyn (2)