W ostatnim czasie skupialiśmy się przede wszystkim na pierwszym zespole MKP Boruta Zgierz, zespół Radosława Koźlika walczył ambitnie o utrzymanie w IV lidze piłki nożnej. Ten cel został już osiągnięty, mimo że do zakończenia rozgrywek zostały dwie kolejki. 

Mamy chwilę czasu, żeby przedstawić nasze drużyny młodzieżowe i dziecięce. Dziś skoncentrowaliśmy się na roczniku 2012. Są to dzieci reprezentujące nasz klub w niezliczonej ilości turniejów, praktycznie nasi młodzi adepci futbolu w każdym tygodniu uczestniczą w rywalizacji sportowej, biorą również udział w lidze turniejowej pod patronatem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej (F1 Żaki grupa V).

Trenerem zespołu jest urodzony 6 września 1980 roku Marcin Węglewski, wychowanek MKS Łodzianka, później zawodnik Widzewa Łódź i Energetyka Łódź. Absolwent Wychowania fizycznego i rekreacji, posiadający Certyfikat PZPN UEFA C. Od niedawna trenera Marcina w zajęciach wspiera bramkarz pierwszego zespołu Boruty Dominik Wężyk.

Przedstawimy teraz wyniki w kilku prestiżowych turniejach drużyny Marcina Węglewskiego:

 1. Deichmann Minimistrzostwa kategoria U7

W tym turnieju nasi zawodnicy wystąpili pod barwami reprezentacji Niemiec rozgrywając łącznie 20 spotkań, w tym 17 wygrywając, 1 remisując i odnotowali dwie przegrane.

 2. Turniej Champion CUP 2019 Rawa Mazowiecka

Tutaj nasi wygrali wszystkie 8 meczy zdobywając 64 bramki.

 3. Turniej Sport Team CUP 2019 w Liskowie

8 spotkań, 6 zwycięstw, 1 remis i 1 przegrana. 42 strzelone bramki.

 4. Turniej Soccer Kids CUP 2019 w Łowiczu

14 spotkań, 12 zwycięstw, 1 remis, 1 przegrana, 60 strzelonych bramek.

 5. Turniej IRZYK CUP 2019 w Warszawie

Tutaj zespół Marcina Węglewskiego na 10 starujących drużyn zajął 3 miejsce.

 

Wyniki jak widać bardzo imponujące i nie sposób nie przedstawić głównych bohaterów tych sukcesów. W skład zespołu wchodzą:

grupa zaawansowana:

Miłosz Owczarczyk, Cezary Kulesza, Dariusz Kulesza, Jakub Michalak, Oliwier Stelmaszewski, Jakub Gajda, Igor Palmowski, Konstanty Kowalski, Witold Sitkowski, Michał Moszkowski, Szymon Wieczorek, Antek Gołek, Piotr Kociak, Wiktor Snita, Jan Jabłoński, Adrian Bugajny, Bartek Zajączkowski

grupa początkuąca: 

Tadeusz Krawiec, Oskar Rowicki, Wiktor Kruszyński, Bartek Zajączkowski, Makary Łuczak, Antoni Cichosz, Jakub Trykowski, Mateusz Krzebietke, Max Kubacki, Maxim Socha, Julek Bedyk, Antek Pogoński, Szymon Dziekoński, Marcel Szczepaniak, Hania Gawrych, Alan Wiśniewski, Oliwier Wiśniewski, Wiktor Jurczak, Adaś Lisiecki, Jakub Młodzik, Jakub Surin

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

rocznik2012 (1)
rocznik2012 (2)
rocznik2012 (3)
rocznik2012 (4)
rocznik2012 (5)
rocznik2012 (6)
rocznik2012 (7)
rocznik2012 (8)
rocznik2012 (9)
rocznik2012 (10)
rocznik2012 (11)

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn