Bardzo miło jest nam poinformować, że do firm wspierających MKP Borutę Zgierz dołączyła również Agencja Pracy Czasowej "TEMPUS A".

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A działa na polskim rynku od 2002. Jej siedziba mieści się w Łodzi, ale posiada również swoje oddziały w Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim i Rawie Mazowieckiej. 

TEMPUS A otrzymała w 2011 roku, wydany przez Marszałka Województwa Łódzkiego Certyfikat, o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. (nr 493)

W ofercie Agencji Pracy Czasowej TEMPUS A są m.in. leasing pracowniczy, rekrutacja stałych pracowników, wynajem pracowników tymczasowych w ramach umowy na próbę i wiele innych. 

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

TEMPUS A - zapraszamy na stronę internetową!!!!

zarówno dla pracodawców szukających wykwalifikowanej kadry, jak i dla pracowników szukających zatrudnienia, do czego gorąco zachęcamy. 

U dołu strony prezentujemy wszystkie firmy wspierajace nasz klub. Jeżeli ktoś chciałby bliżej poznać naszych sponsorów wystarczy kliknąć logo firmy i natychmiast nastąpi przekierowanie na stronę internetową danego przedsiębiorstwa.

 

My ze swojej strony bardzo gorąco dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie!

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn