Bardzo miło jest nam poinformować, że do firm wspierających MKP Borutę Zgierz dołączyła również Agencja Pracy Czasowej "TEMPUS A".

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A działa na polskim rynku od 2002. Jej siedziba mieści się w Łodzi, ale posiada również swoje oddziały w Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim i Rawie Mazowieckiej. 

TEMPUS A otrzymała w 2011 roku, wydany przez Marszałka Województwa Łódzkiego Certyfikat, o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. (nr 493)

W ofercie Agencji Pracy Czasowej TEMPUS A są m.in. leasing pracowniczy, rekrutacja stałych pracowników, wynajem pracowników tymczasowych w ramach umowy na próbę i wiele innych. 

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

TEMPUS A - zapraszamy na stronę internetową!!!!

zarówno dla pracodawców szukających wykwalifikowanej kadry, jak i dla pracowników szukających zatrudnienia, do czego gorąco zachęcamy. 

U dołu strony prezentujemy wszystkie firmy wspierajace nasz klub. Jeżeli ktoś chciałby bliżej poznać naszych sponsorów wystarczy kliknąć logo firmy i natychmiast nastąpi przekierowanie na stronę internetową danego przedsiębiorstwa.

 

My ze swojej strony bardzo gorąco dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie!

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
fazi
markab
vip
logo abak
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
jarbud
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch
Tempus A

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn