Pierwszy zespół Boruty prowadzony przez trenera Radosława Koźlika jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Tydzień temu Boruta wygrał w Rosanowie z LKS 3-1. Dziś w tym samym stosunku musiał uznać wyższość łódzkiego zespołu. 

Początek zawodów bardzo wyrównany, ale z czasem gospodarze przejęli inicjatywę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem ŁKS II 1-0, a bramkę strzelił Artur Sójka

Na drugą połowę trener Boruty wprowadził zawodników z ławki, m.in. cała linia obrony została zmieniona. Obraz gry się nie zmieniał. ŁKS prowadził atak pozycyjny, natomiast Boruta po przejęciu piłki wyprowadzał szybki atak. Szanse na wyrównanie mieli: Patryk Pietrasiak, Jakub Fudała i jeden z zawodników testowanych. Bramkę zdobyli jednak łodzianie. Na 2-0 podwyższył Piotr Pyrdoł

Kontaktowego gola po jednym ze stałych fragmentów gry zdobył nasz środkowy obrońca Jakub Grzelak wykorzystując podbramkowe zamieszanie. Od tego momentu Boruta zaatakował odważniej. Pięknym strzałem z dystansu popisał się nasz snajper Patryk Pietrasiak, ale równie piękną interwencją wykazał się goalkiper ŁKS wybijając piłkę po za pole gry.

W końcowych minutach meczu wynik na 3-1 dla ŁKS ustalił Mikołaj Lipień.

 

ŁKS II Łódź - MKP Boruta Zgierz 3-1 (1-0)

1-0 Artur Sójka

2-0 Piotr Pyrdoł

2-1 Jakub Grzelak

3-1 Mikołaj Lipień

Dla Boruty zagrali: Ostrowski, Kowalski D., Bierżyński, Janiszewski, Knera, Karlikowski, Madejski, Fudała, Siennicki, Grzelak, Bagrodzki, Domański, Cebulski, Andrysiak, Kowalski J., Markowski, Pietrasiak i dwóch zawodników testowanych.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego meczu:

ŁKS II (1)
ŁKS II (2)
ŁKS II (3)
ŁKS II (4)
ŁKS II (5)
ŁKS II (6)
ŁKS II (7)
ŁKS II (8)
ŁKS II (9)
ŁKS II (10)
ŁKS II (11)
ŁKS II (12)
ŁKS II (13)
ŁKS II (14)
ŁKS II (15)
Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
logo abak
Pazury bez cenzury
fazi
markab
vip
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch
Tempus A

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn