Drugi zespół Boruty prowadzony przez trenera Patryka Czarneckiego, również rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. W sobotę 27 lipca zgierzanie zagrali sparingowy mecz ze spadkowiczem z ligi okręgowej zespołem Bzury Ozorków i wygrali pewnie 4-1.

Do Ozorkowa pojechało 17 zawodników, w tym dwóch testowanych, oraz kilku bardzo młodych (rocznik 2003). Boruta mimo, że to początek przygotowań to zaprezentował sie bardzo przyzwoicie. Na pochwały zasługuje cały zespół, ale szczególnie chcielibyśmy wyróżnić Bartłomieja Szmigielskiego (na zdjęciu wyżej), Igora Stopczyka i młodego Daniela Leenstra (strzelca jednej z bramek). Bardzo dobrze pokazali się dwaj testowani zawodnicy, liczymy, że uda się ich pozyskać do klubu. Z pewnością będą znacznym wzmocnieniem zespołu.

Po tym spotkaniu z optymizmem patrzymy w przyszłość tej drużyny. Boruta II może w nowym sezonie mocno namieszać w stawce, i tego się trzymajmy.

UKS Bzura Ozorków - MKP Boruta II Zgierz 1-4

Bramki dla Boruty: Daniel Leenstra, Tomasz Antczak i dwie zawodnik testowany (Jedna po asyście Igora Kostrzewy)

Dla Boruty w tym meczu zagrali: Wężyk, Gorzkiewicz, Stopczyk, Leszczak, Kołodziejczak, Fudała, Domański, Szmigielski, Korzycki, Leenstra, Różalski, Kosmowski, Antczak, Kostrzewa oraz dwóch testowanych.

sparing Bzura (1)
sparing Bzura (2)