29 letni Mateusz Turkowski od 7 października prowadzi treningi bramkarskie w MKP Boruta Zgierz. Bramkarze podzieleni zostali na trzy grupy:

Grupa A - Seniorzy, oraz juniorzy roczniki 2003 i 2004 (środy 17:00)

Grupa B - Trampkarze i Młodzicy, roczniki 2005, 2006 i 2007 (Poniedziałki 17:00)

Grupa C - Młodzicy i Orliki, roczniki 2008,2009, 2010 (Piątki 17:00)

Mateusz Turkowski jako zawodnik występował w takich klubach jak: Górnik  Łęczyca, MKS Kutno (III liga), Zryw Dąbie (klub z Wielkopolski IV liga), czy Andrespolia Wiśniowa Góra. Natomiast jako trener bramkarzy pracował już w naszym klubie wspierając trenera Piotra Adamczewskiego z rocznikiem 2005. Wcześniej pan Mateusz prowadził zajęcia bramkarskie w szkółce "Na zero" współpracującej z PSV Łódź.

Dziś przyglądaliśmy się treningowi bramkarskiemu z naszymi seniorami, którzy przygotowują się do sobotniego spotkania z Włókniarzem w Zelowie.

Panie Mateuszu witamy w klubie i życzymy owocnej pracy z naszymi bramkarzami.

Mateusz Turkowski
Mateusz Turkowski2