Round 4 |
31 Sie 17:00
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
3 : 2
/0-0/ bramki: Marchewka x3 - Tkacz, Warchoł
|
ORZEŁ NIEBORÓW
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego 11
|
31 Sie 17:00
|
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego 11
|
31 Sie 17:00
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
1 : 1
/1-1/ bramki: Raś - Bełdziński
|
ZJEDNOCZENI STRYKÓW
|
Zelów, Piotrkowska 55
|
31 Sie 17:00
|
|
Zelów, Piotrkowska 55
|
31 Sie 17:00
|
LKS CERAMIKA OPOCZNO
|
0 : 6
/0-2/ bramki: Brochocki x3, Patora, Nawrocki, Bartłoszewski
|
KS WARTA SIERADZ
|
Łękińsko, Północna
|
31 Sie 17:00
|
|
Łękińsko, Północna
|
1 Wrz 16:00
|
PELIKAN II ŁOWICZ
|
1 : 3
/1-0/ bramki: Rutkowski - Wilk, Skawiński, Ryplewicz
|
GLKS ANDRESPOLIA
|
Łowicz, Jana Pawła II 3
|
1 Wrz 16:00
|
|
Łowicz, Jana Pawła II 3
|
1 Wrz 17:00
|
LKS KWIATKOWICE
|
2 : 4
/1-2/ bramki: Kępniak, Jardel - Mielczarski x2, Porochnicki, Jakubiak
|
PKS POLONIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
|
Kwiatkowice - Kolonia 4a
|
1 Wrz 17:00
|
|
Kwiatkowice - Kolonia 4a
|
15 Sie 00:00
|
ORZEŁ NIEBORÓW
|
- : -
|
MKS JUTRZENKA WARTA
|
Nieborów
|
15 Sie 00:00
|
|
Nieborów
|
15 Sie 00:00
|
ZJEDNOCZENI STRYKÓW
|
- : -
|
MKP BORUTA ZGIERZ
|
|
15 Sie 00:00
|
|
|
15 Sie 00:00
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
- : -
|
STAL GŁOWNO
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego11
|
15 Sie 00:00
|
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego11
|
15 Sie 00:00
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
- : -
|
MGKS SKALNIK SULEJÓW
|
Zelów, Piotrkowska55
|
15 Sie 00:00
|
|
Zelów, Piotrkowska55
|
Round 5 |
6 Wrz 18:00
|
ŁKS II ŁÓDŹ
|
4 : 1
/0-2/ bramki: Pirulo, Pyrdoł, Łuczak x2 - Kacela
|
MKP BORUTA ZGIERZ
|
Łódź ul. Minerska 9
|
6 Wrz 18:00
|
|
Łódź ul. Minerska 9
|
7 Wrz 16:00
|
ORZEŁ NIEBORÓW
|
1 : 4
Molodochenko - Woźniak, Kępniak, Rakowski, Pierzyński
|
LKS KWIATKOWICE
|
Nieborów
|
7 Wrz 16:00
|
|
Nieborów
|
7 Wrz 16:30
|
GLKS ANDRESPOLIA
|
1 : 4
Wilk - Broź x3, Okachi
|
MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
|
|
7 Wrz 16:30
|
|
|
7 Wrz 17:00
|
ZJEDNOCZENI STRYKÓW
|
4 : 2
Drogosz, Ziółkowski, Zimoń, Horoszkiewicz - Marchewka, Lisowski
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
Stryków, Brzezińska 24
|
7 Wrz 17:00
|
|
Stryków, Brzezińska 24
|
7 Wrz 17:00
|
KS WARTA SIERADZ
|
3 : 0
Szulc, Mitek, Patora
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
Sieradz, Sportowa 1
|
7 Wrz 17:00
|
|
Sieradz, Sportowa 1
|
7 Wrz 17:00
|
MKS JUTRZENKA WARTA
|
3 : 3
Kobierski x2, Woźniak - Wiktorowicz, łukasik, Wijata
|
LKS CERAMIKA OPOCZNO
|
Warta, Deczyńskiego 3
|
7 Wrz 17:00
|
|
Warta, Deczyńskiego 3
|
7 Wrz 17:00
|
KS KUTNO
|
4 : 0
Dynel x2, Świątkiewicz, Kralkowski
|
PELIKAN II ŁOWICZ
|
Kutno, Kościuszki 26
|
7 Wrz 17:00
|
|
Kutno, Kościuszki 26
|
7 Wrz 17:00
|
PKS POLONIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
|
5 : 1
Suzuki, Bąkowicz, Jakubiak, Nieśmiałek, Wojtczak - Tomesz
|
LKS OMEGA KLESZCZÓW
|
Piotrków Trybunalski, Broniewskiego 18
|
7 Wrz 17:00
|
|
Piotrków Trybunalski, Broniewskiego 18
|
8 Wrz 16:00
|
GKS ORKAN BUCZEK
|
5 : 0
Matuszczyk x2, Berłowski, Cukiernik, Potakowski
|
TERMY NER PODDĘBICE
|
Buczek, Spółdzielcza 1
|
8 Wrz 16:00
|
|
Buczek, Spółdzielcza 1
|
22 Sie 00:00
|
JUTRZENKA DRZEWCE
|
- : -
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
Lipce Reymontowskie, Wiatraczna14
|
22 Sie 00:00
|
|
Lipce Reymontowskie, Wiatraczna14
|
22 Sie 16:00
|
MKP BORUTA ZGIERZ
|
- : -
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
Zgierz ul. Wschodnia 2
|
22 Sie 16:00
|
|
Zgierz ul. Wschodnia 2
|