Poprzednim klubem Adriana Stacheckiego był KKS Koluszki. Ten 26 letni bramkarz wzmocni drużynę trenera Łukasza Wijaty w walce o utrzymanie na poziomie IV ligi.

Adrian witamy w zespole!

 

Wsparcie dla Boruty - 1,5% podatku KLIKNIJ TUTAJ

W sobotę 17 lutego o godzinie 11:00 podopieczni trenera Łukasza Wijaty na boisku ośrodka Przy Patykach rozegrali swoją piątą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024. Rywalem Boruty był ostatni w tabeli IV ligi łódzkiej zespół Włókniarza Zelów.

Zgierzanie bardzo pewnie wygrali to spotkanie 4-0, a do siatki trafiali: Damian Szczepański 2, i zawodnik testowany 2.

W sobotę 10 lutego o godzinie 11 zespół trenera Łukasza Wijaty w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024, zagrał towarzysko z liderem IV ligi łódzkiej drużyną Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Od początku meczu przewagę, inicjatywę miał zespół gospodarzy. Ta przewaga została udokumentowana bramką Karola Pawlikowskiego, która wpadła po uderzeniu piłki głową, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Zgierzanie musieli od tego momentu zagrać odważniej i jeszcze przed przerwą po uderzeniu Mateusza Misiaka wyrównali.

Trener Boruty Łukasz Wijata wznowił treningi po przerwie 10 stycznia 2024 roku. 20 stycznia w sobotę zgierzanie zagrali swój pierwszy sparing. Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Minerskiej w Łodzi, a rywalem był młody U17 zespół Akademii ŁKS. W zespole Boruty zobaczyliśmy na placu gry 21 zawodników, w tym trzech testowanych (bramkarz, obrońca i napastnik). Po pierwszej połowie był wynik remisowy 0-0, a całe spotkanie zakończyło się wygraną Boruty 3-1. Zgierzanie prowadzili 3-0 po golach Wiktora Sujeckiego i dwóch Damiana Szczepańskiego. Honorowego gola gospodarze zdobyli w ostatniej minucie z rzutu wolnego.

Kolejny sparing Boruta zagra w piątek 26 stycznia o godzinie 20:30 ze Zjednoczonymi Stryków. Ten mecz w Łodzi na boisku przy ulicy Odrowąża.

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY