Pieniądze, jakie od Urzędu Miasta Zgierza otrzymał nasz Klub przyznawane są w ramach projektu "Zgierz - nowoczesne miasto po godzinach" finansowanego ze środków NMF i NF EOG w ramach programu "Rozwój Lokalny"

Śr0dki otrzymało siedem podmiotów, w tym my. Kwota Jaką otrzymaliśmy, to: 9500 zł, zostanie wykorzystana na organizację turnieju dla dzieci w nowo budowanej hali pneumatycznej. Termin turnieju został zaplanowany na dzień 5 kwietnia bieżącego roku.

Zdjęcie: Miasto Zgierz

Moment podpisania umowy: od lewej Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Prezes MKP Boruta Zgierz Dariusz Pawlikowski, oraz członek zarządu Klubu Piotr Zieliński

Poprzednim klubem Adriana Stacheckiego był KKS Koluszki. Ten 26 letni bramkarz wzmocni drużynę trenera Łukasza Wijaty w walce o utrzymanie na poziomie IV ligi.

Adrian witamy w zespole!

Wsparcie dla Boruty - 1,5% podatku KLIKNIJ TUTAJ

W sobotę 17 lutego o godzinie 11:00 podopieczni trenera Łukasza Wijaty na boisku ośrodka Przy Patykach rozegrali swoją piątą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024. Rywalem Boruty był ostatni w tabeli IV ligi łódzkiej zespół Włókniarza Zelów.

Zgierzanie bardzo pewnie wygrali to spotkanie 4-0, a do siatki trafiali: Damian Szczepański 2, i zawodnik testowany 2.

W sobotę 10 lutego o godzinie 11 zespół trenera Łukasza Wijaty w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024, zagrał towarzysko z liderem IV ligi łódzkiej drużyną Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Od początku meczu przewagę, inicjatywę miał zespół gospodarzy. Ta przewaga została udokumentowana bramką Karola Pawlikowskiego, która wpadła po uderzeniu piłki głową, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Zgierzanie musieli od tego momentu zagrać odważniej i jeszcze przed przerwą po uderzeniu Mateusza Misiaka wyrównali.