Paweł Zawistowski to bardzo doświadczony, ale też utytułowany pomocnik.
Na poziomie ekstraklasy reprezentował barwy Jagiellonii Białystok (z którą w 2010 roku zdobył Puchar Polski), oraz Arki Gdynia.
Najwięcej, bo aż 6 sezonów (147 występów) spędził w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.
Wychowanek ŁKS Łódź ostatnie sezony grał dla IV ligowego AKS SMS Łódź. Teraz będzie wzmocnieniem Boruty.

Do drużyny trenera Łukasza Wijaty dołączyli już tacy zawodnicy jak: Patryk Pietrasiak, Norbert Szadkowski i Wiktor Szadkowski. To jednak nie koniec wzmocnień.
 

Patryk Pietrasiak swoją przygodę z piłką rozpoczynał właśnie w Borucie, skąd trafił do juniorów ŁKS i tam rywalizował w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. W seniorach Boruty Zgierz występował w latach 2012 - 2015, oraz 2017 - 2021. W między czasie był również zawodnikiem trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki, a ostatnio bronił barw AKS SMS Łódź (gdzie trafiał do siatki rywali 107 razy). Jego ostatni sezon przy Wschodniej to najlepszy wynik od ponad 20 lat Boruty w czwartej lidze. Zgierzanie wówczas zakończyli rozgrywki na 4 miejscu, a Patryk Pietrasiak był Królem strzelców.

Po fatalnie zakończonym ostatnim sezonie Boruty i spadku drużyny do Klasy Okręgowej, pozyskanie tak bramkostrzelnego napastnika może w znaczny sposób przyczynić się do szybkiego powrotu zgierzan na boiska czwartoligowe.

Pisaliśmy już o przyznanej dla naszego Klubu kwocie 9600zł w ramach programu "Trening Plus" zorganizowanego przez Łódzki Urząd Wojewódzki.
 
Nasz wniosek zatytułowany "Piłka dla każdego" miał na celu wykorzystanie tych środków na zakup piłek.
Właśnie piłki przyjechały na Wschodnią.
Ponad 100 sztuk futbolówek w różnych rozmiarach i o różnej wadze.
Teraz pozostaje tylko wykorzystać je w treningach

Zebranie odbędzie się w pierwszym możliwym terminie 18 czerwca 2024 roku o godzinie 19:00

Drugi termin to godzina 19:15

Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się w Hali im. Zgierskich Olimpijczyków - Zgierz ul. Wschodnia 2

Zapraszamy!

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY