Zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego Boruta Zgierz nie zamierza w najbliższym czasie, mimo sytuacji epidemiologicznej i ekonomicznej podnosić składek członkowskich. Jednocześnie przypominamy i prosimy o terminowe wpłaty do 15-go każdego dnia miesiąca (zgodnie z punktem 7 regulaminu Klubu).

Terminowe wpłaty ułatwiają nam czynności związane z prowadzeniem Klubu zgodnie z założeniami Certyfikacji PZPN, bez konieczności ich podnoszenia w obecnym, trudnym "covidowym" czasie.

Przypominamy, że w tytule przelewu wpisujemy imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka i za jaki miesiąc jest dana wpłata.

Każdy trener prowadzący ma wgląd w programie PRO TRAIN UP do składek w swoim roczniku. W przypadku wątpliwości prosimy zgłaszać się bezpośrednio do trenera.

Wpłata składek jest wprowadzana do systemu dwa razy w miesiącu tj do 5-go i 20go dnia każdego miesiąca.

Jeżeli będą jakieś nieścisłości dotyczące wpłat można również pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podajemy nr konta: 46 8783 0004 0025 6188 2000 0001

Chcesz wesprzeć klub MKP Boruta Zgierz dokonaj wpłaty na konto Fundacji FSMM lub przekaż nam 1% podatku. Szczegóły KLINKNIJ TUTAJ 1% DLA BORUTY

W dniach 11-15 stycznia 2021 roku na obiektach MOSiR Zgierz odbędą się dodatkowe zajęcia dla zawodników MKP Boruta. Dzieci, które wezmą udział w zajęciach zobowiązane są posiadać strój sportowy (buty sportowe, spodenki, dwie koszulki) i stawić się do godziny 8:30 przy ulicy Wschodniej 2 (Hala MOSiR). Odbiór dzieci o godzinie 15:00.

Dzieci mają zapewnioną wodę, II śniadanie, oraz obiad. Zajęcia prowadzić będą nasi trenerzy: Krzysztof Darnowski (tel. 535077182), oraz Tomasz Kołodziejczyk (tel. 726595685)

Ramowy plan zajęć przedstawia się następująco:

Informujemy, że wszyscy zawodnicy zgłoszeni do 22 grudnia 2020 roku zostali zakwalifikowani do organizowanych przez Klub zajęć dodatkowych w okresie ferii zimowych, tj w dniach 11-15 stycznia 2021 r.

Wpłat na cele statutowe Klubu - zajęcia dodatkowe należy dokonać do 31 grudnia 2020 roku podając imię i nazwisko dziecka, oraz datę urodzenia. Wpłat dokonujemy na konto klubowe. Kwota 400 zł

W razie pytań prosimy się kontaktować telefonicznie, również w sprawie wolnych miejsc pod nr 690943999

W naszych szeregach piłkę nożną trenuje ponad 300 młodych zawodników. Za ich wyszkolenie odpowiada 18 wykwalifikowanych trenerów, w tym trener bramkarzy Mateusz Turkowski.

Koordynatorem Akademii jest Piotr Borysewicz.

Nasza baza szkoleniowa znajduje się na obiektach MOSiR Zgierz, przy ulicy Wschodniej 2, gdzie do naszej dyspozycji są trzy boiska o nawierzchni naturalnej (dwa pełnowymiarowe), oraz dwa boiska o nawierzchni sztucznej. Korzystamy również z trzech hal sportowych, jedna słynąca w województwie z pokaźnych rozmiarów, niedawno wyremontowana, oraz jedna nowo wybudowana (oddana do użytku 7 grudnia 2020 roku).