W turnieju w Zduńskiej Woli Boruta wystawił dwie drużyny (mowa o roczniku 2006). W fazie grupowej pierwszy zespół wygrał 5 spotkań z MGUKS Pogoń Zduńska Wola 3-0, MUKS Wróblew 6-0, MKS II Zduńska Wola 3-0, Boruta II 11-0 i dwa zremisował z Bychlew Team 1-1, oraz Czarni Rząśnia 0-0. Drugi zespół zakończył niestety rozgrywki z jednym punktem.

Pierwsza nasza drużyna ostatecznie wygrała cały turniej, a najlepszym strzelcem został Kacper Oleski. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Dominika Goss.

W tym turnieju Borutę reprezentowali:

Boruta I: Dominik Goss, Jan Jędrzejczak, Kacper Oleski, Jakub Grabarczyk, Jakub Szczepaniak, Kacper Zatorski, Zachary Młodzik

Boruta II: Dawid Skobel, Dawid Kiełbik, Dominik Maciak, Szymon Rosiński, Franek Miżyński, Alan Kaczmarski,, Jakub Felkowski.

Inny turniej odbył się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Tutaj Boruta rocznik 2010 w fazie grupowej wygrał z Victorią Rąbień 3-0 i zremisował z Ksawerowem 0-0 i AKS SMS Łódź również 0-0.

W półfinale po zaciętym boju chłopcy zremisowali z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-1, a o wygranej decydowały karne. W tym elemencie gry lepsi okazali się zgierzanie i wygrali 3-1

W finale Boruta pokonał SP Chałaśkiewicz 2-0 i wygrał cały turniej! Dodatkowo Bogusz Piotrowski został najlepszym bramkarzem!

Kolejny turniej wygrał Boruta, tym razem podopieczni Zdzisława Frątczaka, rocznik 2009 wygrali rywalizację w zawodach organizowanych przez SAP Andrespolia w Wiśniowej Górze. Tutaj również najlepszym bramkarzem został goalkiper Boruty - Borys Karliński

Wszystkim Boruciarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!