Rok 2018 jest już za nami. Wiele się wydarzyło, wkrótce spróbujemy przedstawić podsumowanie. Dziś natomiast przekazujemy dwie bardzo istotne informacje. Pierwsza, to komunikat dotyczący składek członkowskich:

W związku z rosnącymi kosztami funkcjonowania Klubu, oraz koniecznością dokończenia budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią, finansowanego w całości przez MKP Boruta Zgierz, od miesiaca stycznia 2019 roku zostaje podniesiona składka członkowska do wysokości 100zł

Szczegóły dotyczące przelewów umieszczone są na zdjęciu niżej.

Druga informacja:

Zbliża się termin składania rocznych rozliczeń podatkowych. W latach poprzednich dzięki wpływom z 1% zakupiliśmy m.in. komplet bramek, oraz wózek do malowania linii boiskowych. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz prosimy o przekazanie 1% na rzecz MKP Boruta. Wypełniając PIT wystarczy w odpowiedniej rubryce podać:

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy 1%: MKP Boruta 4193

Szczegóły w linku poniżej:

Przekaż 1% na rzecz Klubu MKP Boruta Zgierz - kliknij tutaj