W sobotę 26 stycznia w Hali MOSiR w Zgierzu odbył się organizowany przez Włókniarz Zgierz halowy turniej piłki nożnej rocznika 2006. W turnieju wystąpiło osiem drużyn. Oprócz Boruty w rywalizacji udział wzięły: dwa zespoły Włókniarza Zgierz (Biali i Niebiescy), Zjednoczeni Stryków, LZS Justynów, Milan Club Polonia Łódź, Górnik Kłodawa, oraz LKS Świnice Warckie.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Boruta zagrał w grupie B, gdzie zajął pierwsze miejsce wygrywając dwa spotkania i jedno remisując:

Boruta Zgierz - Górnik Kłodawa 0-0

Świnice Warckie - Boruta Zgierz 0-1 (bramka Oleski)

Włókniarz Zgierz (Niebiescy) - Boruta Zgierz 1-5 (bramki: Gajak 2, Oleski, Szczepaniak, Grabarczyk)

 

Z pierwszego miejsca Boruta awansował do rundy finałowej, gdzie zagrał następujące spotkania:

Boruta Zgierz - Włókniarz Zgierz(Biali) 2-0 (bramki: Oleski i Grabarczyk)

Boruta Zgierz - Milan Łódź 2-2 (bramki dla Boruty: Oleski i Maciak)

Boruta Zgierz - Górnik Kłodawa 1-1 (bramka Oleski)

 

W finale turnieju Boruta zagrał z Milanem Club Polonia Łódź. Mecz był wyrównany i zakończył się wynikiem remisowym 1-1. Bramkę dla Boruty strzelił Jędrzejczak. O zwyciestwie w całym turnieju musiały decydować rzuty karne. Tutaj lepsi byli zgierzanie wygrywając 3-2. Karne strzelali: Kubuszkajtys, Lorentowicz i Oleski. Przy ostatnim karnym rywali nasz bramkarz Dominik Goss broni strzał rywala i Boruta wygrywa cały turniej!

Najlepszym bramkarzem turnieju został Dominik Goss (Boruta), a najleszym zawodnikiem drużyny Kacper Oleski

W zawodach Borutę Zgierz rocznik 2006 reprezentowali: Goss, Jędrzejczak, Oleski, Grabarczyk, Koperkiewicz, Szczepaniak, Maciak, Gajak, Lorentowicz, Kubuszkajtys.


W innym sobotnim turnieju, który odbył się w Zduńskiej Woli, Boruta rocznik 2010 również wygrywa. Tutaj zgierzanie wygrali wszystkie swoje mecze i zdobyli 24 bramki. Królem strzelców został Wiktor Bely (Boruta), najlepszym zawodnikiem drużyny Bartosz Opalczyk, a nasz bramkarz Franek Michalski odnotował najmniejszą ilość straconych bramek. 

W Zduńskiej Woli dla Boruty zagrali: Franciszek Michalski, Mateusz Maciak, Damian Wrociński, Aleks Nowakowski, Wiktor Bely, Bartosz Opalczyk, Wiktor Graszka, Dawid Galiński

Gratulacje dla obu drużyn!


Zbliża się termin składania rocznych rozliczeń podatkowych. W latach poprzednich dzięki wpływom z 1% zakupiliśmy m.in. komplet bramek, oraz wózek do malowania linii boiskowych. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz prosimy o przekazanie 1% na rzecz MKP Boruta. Wypełniając PIT wystarczy w odpowiedniej rubryce podać:

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy 1%: MKP Boruta 4193


Zdjęcia Turniej rocznika 2006

 
Zdjęcia Turniej rocznika 2010
 

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY