W Sztutowie na obozie sportowym przebywa aktualnie blisko 180 zawodników MKP Boruta Zgierz, mówimy tutaj o poszczególnych rocznikach grup młodzieżowych. Obóz dobiega końca. Już jutro zawodnicy i kadra trenerska wracają do Zgierza. O wydarzeniach obozowych w skrócie już pisaliśmy. Dziś skupiamy się na nie prezentowanym dotychczas zespole rocznika 2005, który w czasie obozu przygotowaczego trenował pod okiem Zdzisława Frątczaka.

W nowym sezonie 2019/2020 drużyna rocznik 2005 rywalizować będzie w kategorii C1 Trampkarz i zagra w łódzkiej Lidze Okręgowej w grupie 2. Ich rywalami będą: Sokół II Aleksandrów Łódzki, LKS Malina Piątek, Łódzki Klub Sportowy, Kolejarz Łódź, Orzeł Łódź, Górnik Łęczyca, Orzeł Parzęczew, Termy Uniejów. Z rozgrywek wycofał się zespół UKS SMS II Łódź. 

Początek rywalizacji już w najbliższy weekend. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie Kolejarz Łódź. Ten mecz odbędzie się w sobotę 31 sierpnia o godz. 17:30 w Łodzi.

Jak informuje trener Zdzisław Frątczak zawodnicy podeszli do treningów bardzo poważnie i wykorzystali czas spędzony w Sztutowie do maksimum. Ciężko przepracowali ten czas i w planach mieli zagrać trzy mecze sparingowe:

25.08.2019 MKP Boruta Zgierz - Grom Nowy Staw 10-4, bramki zdobyli: Kmiecik x2, Makowski, Błachowicz, Kapeliński, Matusiak, Kowalczyk, Sujecki, Wesołowski.

26.08.2019 MKP Boruta Zgierz - Żuławy Nowy Dwór 6-2, wszystkie bramki autorstwa Kacpra Kapelińskiego

W tym sparingu Boruta zagrał w składzie: Ligenza - Malon, Matusiak, Gondzia (Chrzanowski) - Kmiecik (Tkaczyk), Maciąg, Kłys, Paszkowski, Sujecki (Makowski) - Kapeliński, Błachowicz, zagrali jeszcze: Wesołowski, Kowalczyk i Cywiński.

Dziś tj. 27 sierpnia miał odbyć się ostatni sprawdzian z zespołem AP Malbork. Niestety na tą chwilę nie znamy wyniku tego spotkania.

 

Wyniki spotkań sparingowych pozwalają patrzeć w przyszłość tego rocznika z optymizmem. Po udanym poprzednim sezonie liczymy, że tym razem zespół powalczy o awans do Ligi Wojewódzkiej i tego sobie, zawodnikom i trenerom życzymy. 

Zapraszamy do fotogalerii obozowej rocznika 2005 :-)

Obóz Sztutowo #5 (1)
Obóz Sztutowo #5 (2)
Obóz Sztutowo #5 (3)
Obóz Sztutowo #5 (4)
Obóz Sztutowo #5 (5)
Obóz Sztutowo #5 (6)
Obóz Sztutowo #5 (7)
Obóz Sztutowo #5 (8)
Obóz Sztutowo #5 (9)
Obóz Sztutowo #5 (10)
Obóz Sztutowo #5 (11)
Obóz Sztutowo #5 (12)
Obóz Sztutowo #5 (13)

 

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
stanglass2
kłys roboty drogowe2
kofeina2
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
tbsnew
fabryka pizzy2

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn