W środę 28 sierpnia wyznaczony został mecz II rundy Okręgowego Pucharu Polski. Los do rywalizacji wyznaczył Borucie za przeciwnika A klasowy zespół Błękitnych Dmosin. Zawody rozpoczęły się o godz. 17:30.

Trener Radosław Koźlik dał szansę zaprezentować się zawodnikom, którzy dotąd w meczach ligowych grali mało, lub nie grali w ogóle. Czy tę szansę wykorzystali? To już oceni trener. Najważniejsze, że zgierzanie awansowali do kolejnej rundy.

Błekitni Dmosin - MKP Boruta Zgierz 0-2 (0-0)

0-1 Dawid Bagrodzki (61 min. głową)

0-2 Marcin Kacela (71 min.)

MKP Boruta Zgierz: Maciej Kantyka- Michał Madejski (83' Mateusz Wiktorowski), Damian Bierżyński, Michał Siennicki, Dawid Bagrodzki - Jakub Fudała (57' Filip Markowski), Kacper Cebulski, Kamil Andrysiak, Oleksii Naidyshak - Marcin Kacela, Jan Kowalski (65' Łukasz Wiśniewski)

Niżej skrót z tego spotkania i zdjęcia.