W ciągu 5 dni graliśmy dwa razy z tym samym rywalem. Porażka u siebie we wtorek zmobilizowała naszych piłkarzy, którzy udanie zrewanżowali się Mazovi pokonując ich 2:1.

Pierwsza połowa zaczęła się od ataków naszej drużyny i już w 5 minucie po wymianie kilku podań Szymon Rosiński pokonuje bramkarza gospodarzy. W 10 minucie piłkarze Mazovi wyprowadzili kontrę i wychodzącego sam na sam napastnika z Tomaszowa faulował Kacper Zatorski. Sędzia ukarał naszego zawodnika czerwoną kartką. Po 10 minutach straciliśmy bramkę po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym.
Czerwona kartka i strata gola nie załamała naszych piłkarzy. W 25 minucie Janek Jędrzejczak został sfaulowany tuż przy bocznej linii boiska. Sam poszkodowany wykonał rzut wolny, który po złej interwencji bramkarza zamienił na gola.
Piękna bramka z dużej odległości dodała wiary w sukces. Już 5 minut później Janek mógł podwyższyć wynik po dokładnym zagraniu Kacpra Oleskiego niestety z bliskiej odległości nie udało mu się pokonać bramkarza. Goście próbowali wyrównać ale ich ataki były bardzo wolne, schematyczne i nieporadne.

W drugiej połowie nasi piłkarze grali głęboko cofnięci, bardzo ambitnie i z ogromnym poświęceniem. Liczne ataki gospodarzy rozbijali obrońcy albo na wysokości zadania rewelacyjnie spisujący się w bramce Dominik Goss.

Na wielkie uznanie zasługuje cała drużyna grająca 70 minut w osłabieniu i Trener Dariusz Kowalski, który odpowiednio reagował na boiskowe wydarzenia ciągle motywując zawodników do walki.

 

źródło: MKP Boruta Zgierz 2006 (Facebook)

Mazovia - Boruta 2006 (1)
Mazovia - Boruta 2006 (2)
Mazovia - Boruta 2006 (3)
Mazovia - Boruta 2006 (4)
Mazovia - Boruta 2006 (5)
Mazovia - Boruta 2006 (6)
Mazovia - Boruta 2006 (7)

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
kłys roboty drogowe2
kofeina2
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
tbsnew
fabryka pizzy2

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn