Celem programu Certyfikacji PZPN jest rozszerzenie dostępu do nowoczesnego treningu, dotarcie do jak najmłodszych kategorii wiekowych (6-13 lat) z profesjonalnym szkoleniem. Takim, w którym już w tym wieku będą stosowane właściwe metody, nawyki piłkarskie, oraz budowane cechy przyszłego profesjonalnego piłkarza.

Certyfikacja PZPN jest przyznawana na trzech poziomach: złotym, srebrnym i brązowym. MKP Boruta Zgierz starał się o srebrną gwiazdkę i właśnie na tym poziomie otrzymał certyfikat. Jest to równoznaczne ze spełnieniem przez nasz klub szeregu kryteriów, a jednocześnie gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. W ten sposób dołączyliśmy do elitarnego grona szkółek PZPN będących najlepszym miejscem dla dzieci do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Srebrna Certyfikacja jaką otrzymaliśmy to dowód na to, że klub koncentruje się na ciągłym i systematycznym szkoleniu i rozwoju zawodnika, zajęcia prowadzone są przez trenerów z ważną licencją trenerską UEFA B lub wyższą w grupach liczących maksymalnie 14 osób na jednego trenera. 

Srebrna Certyfikacja to gwarancja, że obiekty z których korzysta klub posiadają odpowiednią infrastrukturę sportową, że posiadamy wymaganą liczbę drużyn, że posiadamy odpowiedni sprzęt treningowy. Wszyscy zawodnicy uczestniczący w zajęciach są zarejestrowani w elektronicznej bazie zawodników PZPN, a klub prowadzi elektroniczną listę obecności na każdych zajęciach treningowych.

Posiadając Srebrną Certyfikację nasz klub daje gwarancję, że program szkoleniowy jest zgodny z programem szkolenia Akademii Młodych Orłów i Narodowym Modelem Gry.

W związku z tym nasi trenerzy prowadzą dzienniki treningowe, w których prowadzona jest ewidencja zawodników, terminy ważności badań lekarskich, listy obecności na zajęciach treningowych, wyniki testów piłkarsko - motorycznych, statystyki z zawodów, wykazy kontuzji, czy chorób, oraz tematy zajęć.

 

 

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
kłys roboty drogowe2
kofeina2
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
tbsnew
fabryka pizzy2

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn