Już w najbliższy piątek zespół Radosława Koźlika zagra kolejny mecz w ramach rozgrywek IV ligi. Rywalem będzie zespół Ner Poddębice, a mecz odbędzie się na obiekcie naszego rywala w Byczynie. Początek o 18:00

Ostatni mecz jaki Boruta zagrał w Byczynie to spotkanie sparingowe, które odbyło się w ramach przygotowań do rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Wówczas Boruta zdeklasował rywala wygrywając 7-1 (cztery bramki strzelił Patryk Pietrasiak i po jednej Oleksii Naidyshak, Marcin Pękała, oraz Dawid Berg). Natomiast w ostatnim meczu o punkty przegraliśmy 3-4 i była to bardzo dotkliwa porażka. Życzylibyśmy sobie, żeby zespół dobrą grą i przede wszystkim zwycięstwem pokazał, że tamte zawody, to była tylko wpadka przy pracy.

Teraz krótko o naszym rywalu. Jeszcze nie tak dawno start w rozgrywkach Neru stał pod znakiem zapytania. Brak wsparcia finansowego ze strony gminy mógł doprowadzić do wycofania się drużyny z rozgrywek. Ostatecznie jednak w odpowiednim momencie przyszło opamiętanie i sprawa zakończyła się happy endem, dla dobra futbolu.

To jednak nie koniec. Drużyna trenera Michała Lewandowskiego przeszła niemal 100 procentową reorganizację kadrową. W zespole jest wielu nowych zawodników, a czasu na przygotowanie było niewiele. Stąd zapewne porażka w pierwszej kolejce w Głownie z tamtejszą Stalą 1-3. Jest za to szansa, że Boruta może mieć ułatwione zadanie w walce o zwycięstwo. Pozory jednak często mylą, a jeśli nie zabraknie naszym piłkarzom motywacji, determinacji i zaangażowania o wynik możemy być spokojni. Zapowiada się ciekawy mecz, a do Byczyny daleko nie jest więc zapraszamy kibiców na wyprawę i liczymy na ich wsparcie tak jak to uczynili w pierwszej kolejce.

Do kadry Neru Poddębice na sezon 2020/2021 niedawno dołączyli: Krzysztof Woźniak (ostatnio Sarnów), Damian Tomaszewski (Sarnów), Jarosław Szymczak (Szczerbiec Wolbórz), Kamil Stegliński (LKS Kwiatkowice), Mateusz Spychalski (Termy Uniejów), Szymon Pelc (ŁKS Łódź), Dawid Mazur (LKS Rosanów), Nikodem Kasperczak (Zawisza Rzgów), Adam Kapituła (Sazan Pęczniew), Radosław Jurkowski (LKS Kwiatkowice), Dariusz Jarczewski (LKS Rosanów), Marcin Cander (Zawisza Rzgów), Krzysztof Borysiak (Termy Uniejów), oraz Michał Abramczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY