Przed inaugurującym nowy sezon w IV lidze spotkaniem, zarząd klubu Boruty przygotował dla gości poczęstunek. Przygotowano również prezentację nowych strojów, na których swoje nazwy zdecydowały się umieścić firmy wspierające działalność Boruty. Do tych firm należą: DEANTE, KŁYS ROBOTY DROGOWE, STANGLASS, FAZI. Na mecz z Włókniarzem Zelów przybyli m.in. Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Kapelan łódzkiego sportu ks. Paweł Miziołek, była również właścicielka firmy Stanglass pani Małgorzata Stańczak, oraz Dyrektor MOSiR, znany w Zgierzu były trener Boruty pan Witold Królewiak.

To ludzie, którym jak widać na sercu leży dobro i rozwój zgierskiego sportu. Dla nas radość, że możemy ich gościć i wdzięczność za każde możliwe wsparcie dla klubu.

W dobie pandemii koronawirusa, wiele przedsiębiorstw na terenie całego kraju boryka się z problemami. Całe zawirowanie związane z wprowadzanymi obostrzeniami sprawiło, że kryzys dotknął również niektóre kluby sportowe. U nas dzięki ludziom pasjonatom, ludziom dobrej woli, mecenasom sportu - sytuacja jest stabilna i na chwilę obecną nie ma mowy o utracie płynności finansowej i kłopotach.

Korzystając z okazji chcielibyśmy wymienić wspierających MKP Borutę Zgierz:

Urząd Miasta Zgierza,       PGE Energia Ciepła S.A.,      DEANTE, Skoda Machudera,      MARKAB,       FH DREWNO,       MAKASTOL,      STANGLASS,       TBS,       FABRYKA PIZZY,        FOTO STUDIO PAPARAZZI,       MILMA,         PAZURY BEZ CENZURY,        FAZI,       MAR-BUD,         KŁYS ROBOTY DROGOWE,      HOŻAMED,        KOFEINA,         ZIELEŃ PAWLAK

Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy.

honorowi goście (6)
honorowi goście (2)