Cztery kolejki IV ligi za nami i z meczu na mecz forma zawodników Boruty wyraźnie idzie w górę. Początki były trudne, ale najważniejsze, że piłkarze potrafili nawet jeśli w końcowych minutach, to zakończyć rywalizację ze zdobyczą punktową.

W piątek, mimo braków w składzie (z podstawowego brakowało 5 zawodników) Boruta pewnie pokonał na wyjeździe Zjednoczonych Stryków 3-1 i zajmuje w tabeli 3 miejsce, tuż za rezerwami ŁKS i zespołem Orkana Buczek. Liga jest bardzo wyrównana i w każdym meczu trzeba dawać z siebie wszystko, żeby wygrać. Jak dotąd zgierzanie punktują, i nie zanosi się żeby w dalszej rywalizacji mieli tego nie robić.

W meczu w Strykowie najlepiej wyglądał Marcin Pękała. Nasz ofensywny zawodnik jest w wysokiej formie i przejawia ogromną ochotę do gry. Bardzo dobry mecz rozegrał również Kamil Andrysiak (na zdjęciu wyżej), zdobywca drugiej bramki. Blok defensywny zaś nie popełnia głupich błędów, gracze są skoncentrowani i pewni siebie, a o wszystko dbają doświadczeni Damian Bierżyński i Dominik Kowalski.

Naprzeciwko Zjednoczonych stanęło również wielu młodych zawodników. Od początku zagrał Karol Pawlikowski, w składzie podstawowym byli jeszcze Wojtek Żmudowski, Kacper Cebulski, czy Patryk Janiszewski. Ponownie trener Radosław Koźlik dał szansę pokazania się Bartkowi Pietrzakowi i ten 16 letni piłkarz po raz kolejny bardzo dobrze ją wykorzystał ustalając wynik meczu na 3-1.

Przed nami 5. kolejka w której zagramy z Wartą Działoszyn na swoim terenie. Ten mecz w sobotę 22 sierpnia o 16. Zapraszamy!

 

Zjednoczeni Stryków - MKP Boruta Zgierz 1-3 (0-0)

0-1 Damian Knera

0-2 Kamil Andrysiak

1-2 Marcin Zimoń

1-3 Bartosz Pietrzak

 

Skład Boruty: Dominik Wężyk - Dominik Kowalski, Damian Bierżyński, Michał Madejski, Patryk Janiszewski - Damian Knera, Karol Pawlikowski, Kacper Cebulski, Wojciech Żmudowski - Kamil Andrysiak, Marcin Pękała

Na ławce rezerwowych byli: Maciej Kantyka, Jan Kowalski, Bartosz Pietrzak, Krystian Kamiński, Oliwier Rączkiewicz, Bartłomiej Szmigielski

 

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania (kanał Boruta TV), oraz fotogalerii w wykonaniu Krzysztofa Matusiaka

 

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY