Zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego Boruta Zgierz nie zamierza w najbliższym czasie, mimo sytuacji epidemiologicznej i ekonomicznej podnosić składek członkowskich. Jednocześnie przypominamy i prosimy o terminowe wpłaty do 15-go każdego dnia miesiąca (zgodnie z punktem 7 regulaminu Klubu).

Terminowe wpłaty ułatwiają nam czynności związane z prowadzeniem Klubu zgodnie z założeniami Certyfikacji PZPN, bez konieczności ich podnoszenia w obecnym, trudnym "covidowym" czasie.

Przypominamy, że w tytule przelewu wpisujemy imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka i za jaki miesiąc jest dana wpłata.

Każdy trener prowadzący ma wgląd w programie PRO TRAIN UP do składek w swoim roczniku. W przypadku wątpliwości prosimy zgłaszać się bezpośrednio do trenera.

Wpłata składek jest wprowadzana do systemu dwa razy w miesiącu tj do 5-go i 20go dnia każdego miesiąca.

Jeżeli będą jakieś nieścisłości dotyczące wpłat można również pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podajemy nr konta: 46 8783 0004 0025 6188 2000 0001

Chcesz wesprzeć klub MKP Boruta Zgierz dokonaj wpłaty na konto Fundacji FSMM lub przekaż nam 1% podatku. Szczegóły KLINKNIJ TUTAJ 1% DLA BORUTY