Zespół Radosława Koźlika w rywalizacji na poziomie IV ligi łódzkiej nie przegrał od 24 października 2020 roku, kiedy uległ nieznacznie w meczu wyjazdowym zespołowi Warty Sieradz. Mimo to dwa remisy uzyskane w rundzie wiosennej obecnego sezonu sprawiły, że zgierzanie do lidera ŁKS II Łódź tracą 12 punktów w chwili obecnej, choć będą mieli szansę tę stratę zmniejszyć, gdyż mają jeszcze zaległe spotkanie ze Stalą Głowno (ten mecz w środę 12 maja).

W tym momencie Boruta zajmuje 3. miejsce w tabeli i nadal ma realne szanse na awans, tyle tylko, że musi liczyć na stratę punktów głównych rywali ŁKS II i Warty Sieradz. Do zakończenia rozgrywek jeszcze dużo kolejek i wszystko się może zdarzyć.

Podajemy komplet wiosennych wyników Boruty:

Włókniarz Zelów - Boruta 0-2, bramki: Kamil Andrysiak, Patryk Pietrasiak

Boruta - Ner Poddębice 6-2, bramki: Patryk Pietrasiak x4, Kamil Andrysiak, Oleksii Naidyshak

Orzeł Nieborów - Boruta 2-2, bramki: Patryk Pietrasiak x2

Boruta - Zjednoczeni Stryków 0-0

Warta Działoszyn - Boruta 0-2, bramki: Patryk Pietrasiak x2

Boruta - Stal Głowno 12 maja 2021

Ceramika Opoczno - Boruta 0-3, bramki: Oleksii Naidyshak x3

Jutrzenka Warta - Boruta 0-2, bramki: Oleksii Naidyshak, Patryk Pietrasiak

Po trzech spotkaniach wyjazdowych z rzędu w najbliższą sobotę 1 maja 2021 roku Boruta zagra u siebie z LKS Kwaitkowice