W sobotę o godzinie 16:00 zespół Zdzisława Kabzińskiego zagra w ramach 9. kolejki łódzkiej A Klasy z liderem Polonią Andrzejów. Nasi młodzi piłkarze w ostatnim domowym meczu z Błękitnymi Dmosin pod wodzą nowego trenera pokazali charakter i mimo, że dwukrotnie przegrywali w tym spotkaniu, to zdołali doprowadzić do wyrównania. Bramki w tamtych zawodach dla Boruty zdobyli Wiktor Sujecki, oraz Oliwier Rączkiewicz.

Jak będzie w Andrzejowie? Na pewno faworytem są gospodarze, którzy dotychczas mają na koncie 6 zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę. Zgierzanie dotychczas natomiast jeszcze nie wygrali meczu i znajdują się w strefie spadkowej łódzkiej A klasy. Dla nich każdy mecz teraz jest o wszystko.

Jeżeli chodzi o nowego trenera naszych młodych piłkarzy, to Zdzisław Kabziński jest wychowankiem Startu Łódź. Tam grał na poziomie klasy okręgowej (Start II Łódź), występował również w Kolejarzu Łódź. Natomiast jako trener prowadził B klasowy zespół TS Bełdów uzyskując z drużyną awans do klasy A. Prowadził również Orlik Sobień (A klasa), a ostatnio Juniorów Starszych Startu Łódź z którymi zajmował 2 miejsce w II lidze wojewódzkiej.

Niżej zdjęcia z meczu Boruta II - Błękitni Dmosin

 

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY