Zgierzanie swój ostatni mecz zagrają w Kleszczowie z tamtejszą Omegą. Zespół prowadzony przez Jacka Berensztajna aktualnie zajmuje 11. miejsce w tabeli posiadając 21 punktów. Boruta ma na koncie 17 punktów i znajduje się na pozycji 15. Wygrana w tym spotkaniu może dać awans na 12 lokatę, dlatego wierzymy, że zespół trenera Marcina Węglewskiego postara się o trzy punkty w tym meczu.

W ostatnich czterech spotkaniach z Omegą Kleszczów zgierzanie trzykrotnie schodzili z boiska pokonani i raz odnotowali remis. Bilans bramkowy to: 3-9. Te statystyki, oraz fakt, że mecz odbędzie się na boisku rywala,w roli faworyta stawia zespół Omegi. Ale w ostatniej kolejce jaką Boruta zagrał w Zgierzu faworytem był Skalnik Sulejów, a ten mecz Czarno-Biali wygrali. Wierzymy, że tym razem będzie podobnie.

Zachęcamy do śledzenia naszej tekstowej relacji na Facebooku pod przedmeczowym postem.

#wkażdymmeczuozwycięstwo

Sobota 19.11.2022r. Początek o 13:00