Młodzi piłkarze Boruty Zgierz w niedzielę o godzinie 14 zagrali mecz w ramach 3. kolejki łódzkiej grupy drugiej - A Klasy z LKS Kalonka. Zgierzanie byli faworytami tego spotkania i wygrali pewnie 5-0.

W pierwszej połowie Boruciarze zdecydowanie dominowali na boisku prezentując wyższe wyszkolenie piłkarskie. Na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać. Niektóre bramki mogły się podobać.

Po przerwie momentami goście ambitnie atakowali, kilka razy groźnie strzelając na bramkę, ale albo były to strzały niecelne, albo dobrze bronił nasz bramkarz. Ostatecznie po raz pierwszy w tym sezonie Boruta zagrał na zero z tyłu.

Z sześcioma punktami zajmujemy 6 miejsce w tabeli tracąc do lidera Różycy trzy punkty.

Tabela i komplet wyników łódzkiej A Klasy (kliknij tutaj)

Kolejny mecz zagramy 15 września na wyjeździe z LKS Gałkówek. Ten mecz odbedzie się o godzinie 16.

Boruta Zgierz - LKS Kalonka 5-0 (3-0)

Brmaki strzelali: Kamil Gil 2, Kacper Cebulski 2, oraz Filip Markowski

Dla Boruty w tym meczu zagrali: Dominik Wężyk - Krystian Kamiński, Patryk Janiszewski, Krzysztof Domański, Wojciech Banaszczyk - Jakub Fudała, Kacper Cebulski, Kamil Karlikowski, Norbert Magdziarek - Filip Markowski, Kamil Gil

Po przerwie zagrali jeszcze: Maciej Kantyka, Michał Kołodziejczak, Damian Pastuszka, Gracjan Ceglarz, Kamil Skalski, Igor Kostrzewa, Marcin Frątczak