W ostatniej kolejce jesieni sezonu 2018/2019 rezerwy Boruty zagrały w Justynowie z tamtejszym LZS. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3-1. Honorowego gola w tym spotkaniu dla zgierzan zdobył Igor Kostrzewa

Mecz był bardzo zacięty. Obie drużyny nie odpuszczały nawet na moment. Wygrał zespół z większym doświadczeniem i silniejszy fizycznie, mimo, że Boruta technicznie i taktycznie w tych zawodach wygladał lepiej. O wyniku zadecydowały dobrze dopracowane stałe fragmenty gry gospodarzy i nonszalancka gra linii defensywnej Boruty. 

Ze względu na kontuzję bramkarza Maćka Kaźmierskiego, etatowy golkiper rezerw Boruty Maciej Kantyka został powołany na rozgrywany w tym samym czasie mecz pierwszej drużyny ze Stalą Niewiadów. Dało to szansę gry Kubie Gorzkiewiczowi. Był to jego debiut w A klasie i może swoją grę zaliczyć do udanych. Popisał sie kilkoma naprawdę dobrymi interwencjami. Dodatkowo to właśnie po jego podaniu Igor Kostrzewa strzelił wyrównującego gola. 

Mistrzem jesieni w grupie 2 łódzkiej A Klasy został zespół KKS Koluszki. Boruta zakończył rozgrywki z 17 pkt. na siódmym miejscu. 

 

LZS Justynów - Boruta II Zgierz 3-1 (1-0)

1-0 Mateusz Dziegielewski (45. minuta)

1-1 Igor Kostrzewa (49. minuta)

2-1 Krzysztof Pawlak (65. minuta)

3-1 Przemysław Bartosik (90. minuta)

 

Boruta II: Kuba Gorzkiewicz - Michał Kołodziejczak, Karol Pawlikowski (Igor Stopczyk), Kamil Skalski (80' Jakub Koperkiewicz), Kacper Cebulski, Krzysztof Domański, Jakub Fudała (70' Damian Pastuszka), Patryk Janiszewski, Krystian Kamiński, Jan Kowalski, Igor Kostrzewa (59' Jakub Pałka)

 

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY