Liga Okręgowa - Łódź grupa 2
 
Kadra zespołu: sezon 2020/2021:
 
Bartosz Jędrzejczak, Borys Ogrodowczyk, Dorian Pawlukiewicz, Iwo Zuchora, Jakub Goss, Jakub Witkowski, Kacper Stawarz, Kacper Woźniak, Maksymilian Janicki, Marcel Łuczak, Mateusz Borkowski, Mikołaj Jarmusz, Miłosz Kilar, Paweł Kajmers, Paweł Zając, Szymon Nosarzewski, Tomasz Czubak, Tymoteusz Ślawski, Wiktor Namysłowski
 

 
Trener: Przemysław Snita (tel. 606951385), Trener bramkarzy: Mateusz Turkowski, Kierownik drużyny: Artur Czubak
 
 
 
Wyniki drużyny:
 
1. kolejka: MKP Boruta Zgierz - Włókniarz Zgierz 7-0 (bramki: Kacper Woźniak x3, Tymoteusz Ślawski x2, Jakub Goss, Iwo Zuchora)
2. kolejka: Pauza
3. kolejka: MKP Boruta Zgierz - Włókniarz II Pabianice 3-1 (bramki dla Boruty: Jakub Goss x2, Szymon Nosarzewski)
4. kolejka: Malina Piątek - MKP Boruta Zgierz 0-12 (bramki: Szymon Nosarzewski x3, Paweł Zajączkowski x2, Marcel Łuczak x2, Dorian Pawlukiewicz, Tymoteusz Ślawski, Paweł Kajmers, Tomasz Czubak, Jakub Witkowski)
5. kolejka: MKP Boruta Zgierz - KS Kutno 10-1 (bramki: Jakub Goss x4, Kacper Woźniak x2, Szymon Nosarzewski, Kacper Stawarz, Marcel Łuczak, Tymoteusz Ślawski)
6. kolejka: Sokół Aleksandrów - MKP Boruta Zgierz 2-6 (bramki: Szymon Nosarzewski, Jakub Goss, Mateusz Borkowski, Kacper Woźniak, Filip Koperkiewicz, samobójcza)
7. kolejka: Pauza
8. kolejka: MKP Boruta Zgierz - Bzura Ozorków 5-1 (bramki: Wiktor Namysłowski x2, Kacper Woźniak, Jakub Goss, samobójcza)
9. kolejka: Łódzka Akademia Futbolu - MKP Boruta Zgierz 21.10.2020r. (środa) 17:15 boisko CHKS
10. kolejka: MKP Boruta Zgierz - Kolejarz Łódź 8-1
11. kolejka: Termy Uniejów - MKP Boruta Zgierz 17.10.2020r godz. 16 Uniejów ul. Turecka 10
 
 
 
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO DRUŻYNY:
 
2007 nabór
 
ZDJĘCIA PROFILOWE KADRY:
 
Bartosz Jędrzejczak(2)
Borys Ogrodowczyk(2)
Dorian Pawlukiewicz(2)
Iwo Zuchora(2)
Jakub Goss(2)
Jakub Witkowski(2)
Kacper Stawarz(2)
Kacper Woźniak(2)
Maksymilian Janicki(2)
Marcel Łuczak(2)
Mateusz Borkowski(2)
Mikołaj Jarmusz(2)
Miłosz Kilar(2)
Paweł Kajmers(2)
Paweł Zając(2)
Szymon Nosarzewski(2)
Tomasz Czubak(2)
Tymoteusz Ślawski(2)
Wiktor Namysłowski(2)
Artur Czubak - kierownik(2)
Przemysław Snita - trener(2)