Pisząc o naszym sobotnim rywalu, zespole GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra, nie sposób nie wspomnieć o trenerze. Obecnie drużynę z Wiśniowej Góry prowadzi Krzysztof Kamiński, były zawodnik Widzewa, dwukrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski. Do niedawna prowadził młodzież Sport Perfect, teraz jest trenerem GLKS Andrespolia i skład swojej drużyny opiera głównie na byłych zawodnikach Sport Perfect i Widzewa Łódź. 

Krzysztof Kamiński grając w Widzewie wykazywał się przede wszystkim wielką charyzmą i charakterem. Niezwykle ambitny, waleczny i nieustępliwy na boisku. Z pewnością te właśnie cechy stara się przekazać, jako trener swoim podopiecznym.

Nasz rywal jest beniaminkiem IV ligi. W sezonie 2017/2018 mocno rozprawił się z przeciwnikami w lidze okręgowej zdobywając 75 punktów i uzyskując w tabeli przewagę 17 punktów nad drugim Zawiszą Rzgów. 

W IV lidze nie jest już tak łatwo, ale zespół Krzysztofa Kamińskiego radzi sobie całkiem nieźle. Aktualnie to ósmy zespół w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. 

Jesienią Boruta uległ Andrespoli na ich terenie 1-3. Tamten mecz mógł mieć inne zakończenie, ale w naszej ocenie słabe sędziowanie doprowadziło do niepotrzebnych spięć i mecz kończyliśmy w dziewięciu, do tego sędzia podyktował dla nas karnego, a następnie wycofał się z tej decyzji. Z Wiśniowej Góry wracalismy rozczarowani.

Opis tamtego meczu - kliknij tutaj

Rundę wiosenną obie drużyny rozpoczęły bardzo imponująco. Boruta wygrał z Ceramiką 6-0, natomiast Andrespolia pokonał na wyjeździe Ner Poddębice 3-0. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Zmierzą się dwie ambitne i waleczne drużyny. Będzie to mecz walki, a o sukcesie może zadecydować dyspozycja dnia. 

Zapraszamy bardzo gorąco na stadion przy ulicy Wschodniej 2 w Zgierzu. Początek spotkania o godzinie 15 w sobotę 23 marca 2019 roku.

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn