W związku z zaistniałą sytuacją w kraju Zarząd klubu MKP Boruta Zgierz zdecydował o obniżeniu składki członkowskiej.

Od 1 kwietnia 2020 roku do odwołania składka wynosi 20 złotych miesięcznie.

Wpłat prosimy dokonywać na dotychczasowy numer konta, który możecie znaleźć w zakładce "kontakt" na naszej klubowej stronie. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy również o możliwości wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie 1% podatku:

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy 1%: MKP Boruta 4193

 

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na boisku.

W związku z zaleceniami najwyższych władz państwowych Łódzki Związek Piłki Nożnej odwołał pierwszą kolejkę rundy wiosennej rozgrywek IV ligi, która miała odbyć się w najbliższy weekend. W komunikacie ŁZPN czytamy m.in."

"W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusem COVID-19 Łódzki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych na nadchodzący weekend spotkań łódzkiej grupy IV ligi, sieradzkiej klasy okręgowej (grupa 3), oraz dwóch sieradzkich klas A (grupy 6 i 7). Nowe daty rozegrania przełożonych meczów zostaną ustalone w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie"

Natomiast Ministerstwo Edukacji w dniach 12 do 25 marca czasowo ograniczyło funkcjonowanie jednostek systemu oświaty, co oznacza, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe, publiczne i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć.

Tym samym zarząd MKP Boruta Zgierz podjął decyzję o zawieszeniu treningów i spotkań ligowych wszystkich grup młodzieżowych do końca obowiązywania zawieszenia działalności jednostek oświatowych.

W sobotę 14 marca Boruta miał rozegrać pierwszy mecz rundy wiosennej z zespołem Orła Nieborów. To spotkanie jednak w wyznaczonym terminie nie odbędzie się. Pozostaje pytanie co dalej? Czy IV liga na wiosnę wystartuje? To bardzo trudne pytanie i na chwilę obecną nie da się na nie jednoznacznie odpowiedzieć. Sytuacja jest poważna i dynamicznie się zmienia. Pozostaje nam jedynie wyrozumiałość na wprowadzane zalecenia i dostosowanie się do nich. Wszystko ma na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa. Bądźmy dobrej myśli.

 

12 lutego 2020 roku w Pałacu Ślubów w Zgierzu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych. Tak jak w latach ubiegłych, również w tym roku takie stypendia z rąk Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego otrzymali zawodnicy MKP Boruta Zgierz.

Tym razem wyróżnieni zostali podopieczni trenera Piotra Borysewicza (rocznik 2008): Michał Kominiak, Daniel Goss, Konrad Pilichowski, trenujący w Borucie od 2014 roku.

W uroczystości trenerowi towarzyszył wiceprezes naszego klubu Piotr Grzelak.

Gratulujemy trenerowi i zawodnikom!

Zbliża się termin składania rocznych rozliczeń podatkowych.

W latach poprzednich dzięki wpływom z 1% zakupiliśmy m.in. komplet bramek, czy wózek do malowania linii boiskowych.

W 2019 roku część kosztów budowy boiska sportowego została pokryta również z 1%

Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz prosimy o przekazanie 1% na rzecz MKP Boruta. Wypełniając PIT wystarczy w odpowiedniej rubryce podać:

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy 1%: MKP Boruta 4193

 

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn