4 lipca 2020 roku nasze drużyny seniorskie rozegrały mecze kontrolne. Pierwsza drużyna pod wodzą trenera Radosława Koźlika pojechała do Buczku, gdzie uległa tamtejszemu Orkanowi 0-2. Obie bramki padły w końcówce pierwszej połowy po błędach defensywy.

Przez pierwsze 30 minut meczu zgierzanie całkowicie zdominowali gospodarzy nie pozwalając im wyjść z własnej strefy obronnej. Był to bardzo dobry okres gry Boruty i nie spodziewaliśmy się wówczas, że Boruta mógłby ten mecz przegrać. Niestety zawiodła skuteczność, a pojawiły się błędy w obronie, które doświadczony zespół Orkana skrzętnie wykorzystał.

Już jutro, tj. w sobotę 4 lipca swoje mecze kontrolne rozegrają seniorskie drużyny Boruty. Pierwszy zespół prowadzony przez trenera Radosława Koźlika pojedzie do Buczku, gdzie zmierzy się z tamtejszym Orkanem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Natomiast zespół rezerw pod wodzą Patryka Czarneckiego zagra w Zgierzu, a rywalem będzie drużyna Widoku Skierniewice (Liga Okręgowa). Początek spotkania przy Wschodniej 2 o godzinie 16:30

Zarząd MKP Boruta Zgierz ogłasza datę Walnego Zebrania Sprawozdawczego za rok 2019 na dzień 11 sierpnia 2020 roku, w pierwszym terminie o godzinie 19:00, drugi termin godz. 19:15

Miejsce Walnego Zebrania Sprawozdawczego: Zgierz ul. Wschodnia 2 - Kawiarnia MOSiR.

Porządek Obrad Walnego Zebrania Członków Miejskiego Klubu Piłkarskiego Boruta Zgierz w dniu 11 sierpnia 2020:

1. Otwarcie Walnego Zebrania Członków (prezes Dariusz Pawlikowski)