27 lipca 2019 roku MKP Boruta Zgierz przystąpi do drugiego w tym okresie przygotowawczym meczu sparingowego. Przeciwnikiem będzie zespół rezerw ŁKS, beniaminek IV ligi.

Spotkanie odbędzie się w Łodzi na obiektach treningowych przy ulicy Minerskiej. Początek o godzinie 11. Wcześniej pisaliśmy, że Boruta zagra w Sieradzu z Wartą, ten mecz jednak dopiero za tydzień 3 sierpnia o 12.

Na wiosnę Boruta prezentował się bardzo dobrze. Wszystko wskazuje na to, że piłkarze którzy dołączyli do zespołu zimą dalej będą zeprezentować brawy Czarno-Białych. Do nowego sezonu już zostali zgłoszeni Damian Knera, Damian Bierżyński i Sebastian Ostrowski. Wygląda na to, że osłabień nie będzie. Wręcz przeciwnie. Drużyna zostanie dodatkowo wzmocniona (szczegóły wkrótce).

To dobry moment, żeby przystapić do współpracy z Klubem. Tutaj komunikat dla firm i instytucji, które chciałyby wesprzeć zgierski IV-to ligowy zespół. Dotychczas do firm wspierających przystąpiło osiemnaście instytucji i przedsiębiorców:

 1. Urząd Miasta Zgierza
 2. Deante
 3. Autoryzowany Dealer A. Machudera Łęczyca
 4. Fazi
 5. Markab
 6. VIP Gwarant Serwice
 7. ABAK s.c.
 8. F.H. Drewno sp. z o.o.
 9. DŻEDSERVICE 
 10. ELEKTRO TM
 11. JAR-BUD
 12. LEGS
 13. MAKASTOL
 14. StanGlass
 15. Foto Studio PAPARAZZI
 16. MILMA
 17. PUH Marek i Piotr Szpruch - Firma Budowlana
 18. TempusA

Zapraszamy następnych do współpracy. Co możemy zaoferować? (obejrzyj materiał wideo, który zamieszczamy niżej). Przede wszystkim kilka form reklamy: pierwsza, to strona internetowa klubu, która jest tak skonstruowana, że klikając na logo sponsora użytkownik automatycznie zostanie przekierowany do witryny reklamodawcy.

Oprócz tego, że reklama pojawia się na głównej stronie internetowej klubu, dodatkowo jest ona prezentowana pod każdym ukazującym się artykułem, również pod tym. 

Kolejna forma reklamy to umiejscowienie banerów na stadionie i okalajacym go ogrodzeniu. A trzeci sposób to logo na strojach piłkarskich drużyny Radosława Koźlika.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 690943999

MKP Boruta Zgierz zaprasza do współpracy

 

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn