W niedzielę 4 sierpnia 2019 roku drugi zespół Boruty rozegrał swój kolejny sparing. Rywalem był 10 w poprzednim sezonie w Lidze Okręgowej zespół Orła Parzęczew. Tydzień temu zgierzanie pokonali w Ozorkowie Bzurę 4-1, dziś nieznacznie ulegli wyżej notowanemu rywalowi z Parzęczewa 2-3.

Gra rezerw Boruty układa się coraz lepiej. Młodzi piłkarze, urodzeni w 2003 roku, których sukcesywnie do gry w seniorskiej piłce wprowadza trener Patryk Czarnecki już zaadoptowali się w drużynie i nie odstają od starszych kolegów. Mówimy tu o takich zawodnikach jak: Igor Kosmowski, Daniel Leenstra, Patryk Różalski, Mateusz Leszczak, Bartosz Darol.

Dziś szansę pokazania się dostał również Oliwier Rączkiewicz (na zdjęciu wyżej). Młody Tito, jak nazywają go koledzy wykorzystał ją w 100%. 

Mimo przegranej, młoda drużyna za Zgierza pokazała się z bardzo dobrej strony. Zadowolenia nie krył trener Patryk Czarnecki - Jestem zadowolony z postawy zespołu, były naprawdę dobre momenty. Część z przedmeczowych ustaleń bardzo fajnie wychodziło, zawodnicy odważnie wychodzilli do pressingu. Pokazali w kilku momentach, że potrafią przycisnąć na połowie przeciwnika. Jest progres, ale też nie ustrzegliśmy się błędów, jest nad czym pracować i co poprawiać. Najważniejsze, że jest postęp.

Po raz kolejny dobrze zaprezentował się Bartłomiej Szmigielski, dobrą zmianę dał Daniel Leenstra, a rewelacją w zespole jest jeden z testowanych piłkarzy, który tydzień temu w Ozorkowie strzelił dwie bramki i dziś w meczu z Orłem również trafił dwukrotnie do siatki. Liczymy, że wszystkie sprawy związane z jego pozyskaniem zakończą się pomyślnie i w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy czarno-białych.

 

Orzeł Parzęczew - MKP Boruta II Zgierz 3-2, dla Boruty bramki zdobył zawodnik testowany.

 

W tym meczu zagrali: Wężyk, Gorzkiewicz, Stopczyk, Kamiński, Pawlikowski, Leszczak, Gajzler, Szmigielski, Domański, Leenstra, Darol, Koperkiewicz, Rączkiewicz, Kosmowski, Ceglarz, Cebulski, Kostrzewa plus trzech testowanych.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania, więcej na facebookowej grupie zespołu pod linkiem: MKP Boruta Zgierz Serie A - kliknij tutaj

Parzęczew - Boruta II (1)
Parzęczew - Boruta II (2)
Parzęczew - Boruta II (3)
Parzęczew - Boruta II (4)
Parzęczew - Boruta II (5)
Parzęczew - Boruta II (6)
Parzęczew - Boruta II (7)
Parzęczew - Boruta II (8)
Parzęczew - Boruta II (9)
Parzęczew - Boruta II (10)
Parzęczew - Boruta II (11)
Parzęczew - Boruta II (12)

 

WSPIERAJĄ NAS

pge
miasto zgierz new
deante
machudera new
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
stanglass new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
c10 new
tbsnew
Fabryka Pizzy new

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn