Turniej w Aleksandrowie Kujawskim

Zespół Boruty rocznik 2006, prowadzony przez trenerów Dariusza Zielińskiego i Adriana Pawlikowskiego wygrał w sobotę turniej halowy w Aleksandrowie Kujawskim. 

Zgierzanie w rozgrywkach grupowych pokonali: MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 (bramki: Jan Jędrzejczak, Kuba Grabarczyk, Błażej Kubuszkajtys), KS Stal Grudziądz 3-0 (bramki: Kacper Oleski 2, Kuba Grabarczyk) i zajęli pierwsze miejsce. 

W kolejnej rozgrywce już półfinałowej rywalem był zespół Orła Służewo. Po ciężkim boju Boruta wygrał skromnie 1-0 po golu Kacpra Oleskiego.

Finał okazał sie bardzo łatwy i Boruta pewnie wygrał 8-0 z drużyną UKS Wisełka Dobrzyń nad Wisłą. Bramki w tym meczu strzelali: Kacper Oleski 3, Kuba Grabarczyk 2, Kacper Zatorski 2 oraz Jan Jędrzejczak.

Boruta wygrał cały turniej, tracąc tylko jedna bramkę. Nasz bramkarz został wybrany najlepszym w turnieju, mowa o Bartoszu Jędrzejczaku (to już druga nagroda dla Bartka, przypomnijmy, że w turnieju Marszałka również był najlepszy). Natomiast najlepszym zawodnikiem organizatorzy wybrali Kacpra Oleskiego!

W Aleksandrowie Kujawskim reprezentowali nas: Jędrzejczak B., Jędrzejczak J., Oleski, Grabarczyk, Maciak, Kubuszkajtys, Zatorski, Kiełbik.

 

VIII Turniej o puchar Lwa Lechistanu na Wilanowie

W tym turnieju rywalizowało 12 drużyn. Oprócz Boruty swoje zespoły wystawili: KS Delta Warszawa, KS Ursynów, Młoda Włocławianka, UKS Wilanowskie Wilki, FC Mundalito, Wicher Kobyłka, AP Ciechanów, Pogoń Zduńska Wola i Mazur Karczew.

Młodzi piłkarze ze Zgierza , prowadzeni przez trenera Tomasza Placka w grupie B zajęli drugie miejsce. Zagrali kolejno:

Boruta - Pogoń Zduńska Wola 2-0

Boruta - KS Delta Warszawa 0-1

Mazur Karczew - Boruta 1-2

Boruta - FC Mundalito 2-0

AP Ciechanów - Boruta 1-4

 

W półfinale Boruta zagrał z Młodą Włocławianką i wygrał 1-0. W finale zgierzanie spotkali się z zespołem KS Ursynów i tutaj po twardej batali musieli uznać wyższość rywala i ulegli 0-1.

Warto dodać, że tak jak w turnieju opisanym wyżej, tutaj również nasz zawodnik Kacper Grzelak został wybrany najlepszym bramkarzem całego turnieju.

 

Dwudniowy Ogólnopolski Turniej Hary Cup na CHKS

W tym turnieju rywalizowało 14 zespołów. Boruta rocznik 2008 trenera Piotra Borysewicza w grupie trafił na zespoły: BAF Widzew, Parasol Wrocław, Polonia Środa Wielkopolska, AP Football Star, Salos Szczecin i GKS Kowale.

Rywalizacja grupowa odbyła się w sobotę. Zgierzanie awansowali do niedzielnej rywalizacji finałowej. Ostatecznie osiągneli bardzo dobry wynik i wygrywając w zawodach 5 spotkań, remisując jeden i przegrywajac 4 zajęli 6 miejsce w turnieju. Dodatkowo nasi młodzi piłkarze otrzymali Puchar Fair Play za ten turniej 

Na listę strzelców w tych zawodach zapisali się: Dudek, Kominiak, Goss, Górski, Rojek, Będkowski, Laska, Błaszczak i Pakuła.

Gratulujemy wszystkim drużynom i czekamy na więcej!

 

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY