Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich obecnych i byłych działaczy, trenerów, zawodników, sympatyków i kibiców Boruty Zgierz na klubową Wigilię połączoną z obchodami 85 lat od powstania klubu. O historii krótko już pisaliśmy, teraz nadszedł czas, żeby ją upamiętnić. 

Wigilia odbędzie się w dużej hali MOSiR w Zgierzu przy ulicy Wschodniej 2. Planowany początek to 20 grudnia 2018 (czwartek) godzina 18:30. Czeka nas wiele atrakcji i niespodzianek. Mamy okazję wspólnie wspominać o tym co było i planować na przyszłość.

Zapraszamy bardzo gorąco!

Program obchodów:

 1. Przywitanie Gości.
 2. Otwarcie spotkania - obecny Prezes MKP Boruta Zgierz Dariusz Pawlikowski.
 3. Wniesienie Sztandaru.
 4. Wbicie okazjonalnych tabliczek przez fundatorów Sztandaru (Stowarzyszenie Byłych Działaczy, Zawodników i Sympatyków KS Boruta + Chrzanowski Robert, Grzelak Piotr, Jóźwiak Zbigniew, Pawlikowski Dariusz).
 5. Poświęcenie Sztandaru - Kapelan Sportu Łódzkiego ks. Paweł Miziołek.
 6. Uroczyste przekazanie Sztandaru.
 7. Krótkie przemówienia: Prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak (wręczenie odznaczeń), Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Starosta Zgierski Bogdan Jarota, Krzysztof Kwiatkowski Prezes NIK, Wiesław Jaskólski - Stowarzyszenie Byłych Działaczy, Zawodników i Sympatyków KS Boruta.
 8. Podziękowania dla sponsorów.
 9. Wręczenie okazjonalnych znaczków dla Gości.
 10. Wyprowadzenie Sztandaru.
 11. Rozdanie paczek z niespodziankami.
 12. Tort.
 13. Zakończenie ok. 20:00

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy! 

20 grudnia 2018 Czwartek godz. 18:30 (Duża Hala MOSiR Zgierz ul. Wschodnia 2)

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY