Marcin Pękała to znany przy Wschodniej zawodnik. Bronił barw Boruty w sezonie 2017/2018 i miał swój czynny udział w walce o utrzymanie na poziomie IV ligi dla zgierzan. Wiosną 2018 roku graliśmy mecz wyjazdowy z KS Paradyż. Boruta, żeby się utrzymać potrzebował jednego punktu. Po pierwszej połowie jednak zgierzanie przegrywali 0-2. Po przerwie to właśnie Marcin Pękała zdobył kontaktowego gola. Mecz zakończył się wynikiem 2-2 i Boruta zachował IV ligę. (Materiał wideo z tamtego spotkania niżej)

Marcin Pękała (ur. 26.12.1991r.) swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Włókniarzu Konstantynów. Później reprezentował barwy takich klubów jak: ŁKS Łódź, Zawisza Rzgów, Sokół Aleksandrów Łódzki, Ner Poddębice, a w ostatnim sezonie grał w LKS Kwiatkowice. 

Marcin Pękała to ofensywny i bramkostrzelny zawodnik. Jego walory już znamy i z pewnością będzie wzmocnieniem drużyny Radosława Koźlika.

 

Drugi piłkarz, o którym chcemy opowiedzieć to młodzieżowiec Wojciech Żmudowski (ur. 24.10.2002r.) wychowanek Górnika Łęczyca ostatnie lata spędził w ŁKS Łódź, gdzie z drużyną rywalizował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17. Jego nominalna pozycja na boisku, to lewa obrona lub pomoc. Zagrał dla nas w okresie przygotowawczym w dwóch sparingach i to wystarczyło, żeby przekonać do siebie trenerów Boruty. I jak mówił trener Radosław Koźlik "jeśli nie teraz, to w niedalekiej przyszłości będzie znaczącym wzmocnieniem zgierskiego Boruty".

 

Panowie witamy w drużynie. Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i dobrej formy prezentowanej na boisku.

KS Paradyż - Boruta Zgierz 2-2 (02.06.2018) (skip to 80s)

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
stanglass2
kłys roboty drogowe2
kofeina2
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
tbsnew
fabryka pizzy2

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn