Witajcie drodzy kibice! Dziś mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasz Klub nawiązał współpracę z dynamiczną i innowacyjną firmą C10 DEVELOPMENT. Ta renomowana firma, specjalizująca się w nowoczesnych projektach deweloperskich dołącza do naszej drużyny jako oficjalny partner.

C10 DEVELOPMENT jest symbolem doskonałego łączenia innowacyjności, jakości oraz pasji, co idealnie koresponduje z wartościami, które chcemy reprezentować na boisku. Podobnie jak my firma C10 DEVELOPMENT stawia na ciągły rozwój, doskonalenie swoich projektów, oraz budowanie trwałych relacji. To partnerstwo otwiera przed nami nowe perspektywy i możliwości, które wpłyną pozytywnie na rozwój naszej drużyny, oraz wspólnoty kibiców.

Bądźcie gotowi na fascynującą podróż, którą będziemy razem odbywać wraz z firmą C10 DEVELOPMENT.

Dziękujemy za wsparcie i wiarę w nasz klub, oraz wizję przyszłości, którą razem będziemy kształtować.

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY