W ten weekend obie nasze drużyny zagrają na wyjazdach. Pierwszy zespół pojedzie w niedzielę do Buczka, a przeciwnikiem będzie tamtejszy Orkan. Nasi rywale jak dotąd nie przegrali żadnego spotkania w rozgrywkach IV ligi. Po pierwszych dwóch remisach, z Wartą Sieradz 1-1 i Omegą Kleszczów 2-2 zespół prowadzony przez byłego trenera Boruty pana Tomasza Kmiecika odniósł dwa efektowne zwycięstwa. Najpierw wygrana u siebie z rezerwami Pelikana Łowicz 6-1, potem na wyjeździe w Poddębicach z Nerem 3-0. Po czterech kolejkach Orkan jest na czwartej pozycji w tabeli i z pewnością jest faworytem tego meczu. Ale jak to w piłce bywa każdy mecz jest inny, a w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Czy Boruta wywiezie punkty z Buczka? Przekonamy się w niedzielę, początek meczu o godzinie 17.

Rezerwy Boruty po zwycięstwie w pierwszej kolejce z Zamkiem Skotniki 3-1, tym razem zagrają na wyjeździe w Koluszkach z KKS. Będzie to pierwszy mecz drużyny KKS w tym sezonie w ramach łódzkiej Klasy A. W lidze gra 13 zespołów i KKS w pierwszej kolejce pauzował. Nie wiemy na co stać tego rywala Boruty. Wiemy natomiast, że poprzedni sezon gospodarze tego meczu zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu (my na 7) i u siebie wygraliśmy z nimi 3-0, natomiast w rewanżu w Koluszkach ulegliśmy 1-2. Jak będzie tym razem? Trudno powiedzieć, ale wierzymy w zwycięstwo Boruty. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.

Weekendowy terminarz przedstawia się następująco:

IV liga seniorów:

Orkan Buczek - Boruta Zgierz 02.09.2018 (niedziela) godz. 17

Klasa A seniorów:

KKS Koluszki - Boruta Zgierz 01.09.2018 (sobota) godz. 16

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2004):

Warta Sieradz - Boruta Zgierz 02.09.2018 (niedziela) godz. 11

II liga wojewódzka D1 Młodzik (rocznik 2006)

Boruta Zgierz - Jutrzenka Drzewce 02.09.2018 (niedziela) godz. 14

Liga Okręgowa D2 Młodzik grupa 2(rocznik 2007 i młodsi)

Boruta Zgierz - Orzeł Łódź 02.09.2018 (niedziela) godz. 16