O meczach drużyn seniorskich i wygranej Boruty rocznik 2006 już pisaliśmy, dziś opowiemy o pozostałych spotkaniach minionego weekendu.

Rocznik 2003 prowadzony przez trenera Patryka Czarneckiego rozprawił sie w meczu 2. kolejki z zespołem Łodzianki wygrywając na wyjeździe 5-1. Zgierzanie mają zaległe spotkanie z LKS Różyca, które odbędzie się już jutro tj. 12.09.2018 przy wschodniej o godz. 12:30. Zapraszamy!

Liga Okręgowa B2 junior młodszy:

Łodzianka - Boruta 1-5 (0-1)

bramki dla Boruty: Jakub Sikora, Mateusz Urbaniak, Igor Kosmowski, Daniel Leenstra, Jakub Stępień, Jakub Marciniak

Boruta zagrał w składzie: Patryk Różalski, Daniel Bartczak (60' Bartłomiej Chrzanowski), Bartosz Darol, Miłosz Grydziński, Igor Kosmowski (55' Jakub Marciniak), Daniel Leenstra, Jakub Lewandowski (73' Hubert Malczewski), Łukasz Pelikan, Oliwier Rączkiewicz, Jakub Sikora, Mateusz Urbaniak

Boruta zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Jak wygra z Różycą może awansować nawet na fotel lidera.

Rocznik 2004 pod wodzą Dariusza Kowalskiego uległ zespołowi Widzewa u siebie 2-6. Po wygranej z Jutrzenką 5-0 liczyliśmy na lepszy rezultat. Nie udało się. Poziom ligi wojewódzkiej jest znacznie wyższy, ale z pewnością trampkarze jeszcze nie raz udowodnią swoją wartość

II Liga wojewódzka C1 trampkarz

Boruta - SP Widzew 2-6 (2-4)

bramki dla Boruty: Kacper Grudziński 2

Boruta zagrał w składzie: Wiktor Małachowski - Kacper Bednarski, Tomasz Chojnacki, Kacper Grudziński, Maksymilian Maj, Bartosz Pietrzak, Kacper Pietrzykowski, Sebastian Rosiński, Wiktor Szadkowski, Maksymilian Truszkowski, Artur Zieliński, Sebastian Pakuła, Michał Potemka, Dawid Urbański.

Z 3 punktami Boruta zajmuje 6 miejsce w tabeli. Następny mecz trampkarze zagrają w Łowiczu z Pelikanem 16 września o godz. 12:30

Mamy krótki materiał wideo w którym prezentujemy bramki Kacpra Grudzińskiego

Rocznik 2005 Piotra Adamczewskiego pokonał na wyjeździe SP Widzew Łódź 2-1. To był pierwszy mecz tej drużyny, w pierwszej kolejce pauzowali. Zaczęli rozgrywki bardzo dobrze, czekamy na więcej.

Liga okręgowa C2 trampkarz

SP Widzew - Boruta 1-2 (0-1)

bramki dla Boruty: Alan Markowski, Maciej Kłys

Boruta zagrał w składzie: Dawid Józefowicz, Alan Markowski, Bartosz Paszkowski, Mikołaj Tkaczyk, Szymon Błachowicz, Damian Chrzanowski, Jakub Gądzia, Kacper Kapeliński, Krystian Kmiecik, Filip Matusiak, Wiktor Sujecki. Zagrali jeszcze: Maciej Kłys, Ksawery Kowalczyk, Igor Ligenza, Jakub Maciąg, Filip Malon, Karol Świercz, Tymon Wesołowski.

Kolejny mecz trampkarze zagrają 15 września o godz. 11 z Kolejarzem Łódź. Zapraszamy!

Rocznik 2007 pod wodzą trenera Artura Nabiałka wygrał drugi mecz z rzędu, tym razem również 4-0 na wyjeździe z zespołem KAS Konstantynów. I po dwóch kolejkach jest liderem grupy 2. Brawo!

Liga okręgowa D2 młodzik grupa 2

KAS Konstantynów - Boruta 0-4

bramki dla Boruty zdobyli: Mateusz Borkowski, Tomasz Czubak 2, Adrian Zmudowski

Dla Boruty zagrali: Tymoteusz Ślawski, Mateusz Borkowski, Tomasz Czubak, Jakub Gąsienica-Mikołajczyk, Jakub Goss, Maksymilian Janicki, Miłosz Kilar, Wiktor Namysłowski, Adrian Zmudowski, Bartosz Jędrzejczak, Gracjan Seweryński, Dawid Stańczyk.

Kolejny mecz młodzicy zagrają na własnym boisku ze Spartą Łódź 16 września o godz. 13. Zapraszamy!