Round 1 |
14 Sie 17:00
|
ORZEŁ NIEBORÓW
|
1 : 3
/1:1/ bramki: Wilk - Wiśniewski, Pietrasiak, Kacela
|
MKP BORUTA ZGIERZ
|
Nieborowska 12
,
Nieborów
|
14 Sie 17:00
|
|
Nieborowska 12
,
Nieborów
|
14 Sie 17:00
|
ŁKS II ŁÓDŹ
|
1 : 7
/2-4/ bramki: Ratajczyk - Dampc(samobójcza),Lewandowski, Potakowski, Chwałowski, Berłowski, Cukierni
|
GKS ORKAN BUCZEK
|
Łódź ul. Minerska 9
|
14 Sie 17:00
|
|
Łódź ul. Minerska 9
|
14 Sie 17:00
|
LKS OMEGA KLESZCZÓW
|
0 : 1
/0-0/ bramka: Marchewka
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
Łękińsko ul. Północna
|
14 Sie 17:00
|
|
Łękińsko ul. Północna
|
14 Sie 17:30
|
MKS JUTRZENKA WARTA
|
1 : 2
/1-0/ bramki: Burski - Kopa, Radzio
|
GLKS ANDRESPOLIA
|
Warta, Deczyńskiego 3
|
14 Sie 17:30
|
|
Warta, Deczyńskiego 3
|
14 Sie 17:30
|
KS KUTNO
|
4 : 1
/2-1/ bramki: Dynel, Świątkiewicz, Ostrowski, Pajkert (samob.) - Maciejewski
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
Kutno, Kościuszki 26
|
14 Sie 17:30
|
|
Kutno, Kościuszki 26
|
14 Sie 18:00
|
ZJEDNOCZENI STRYKÓW
|
1 : 1
/1-1/ bramki: Drogosz - Stachlewski
|
TERMY NER PODDĘBICE
|
Stryków, Brzezińska 24
|
14 Sie 18:00
|
|
Stryków, Brzezińska 24
|
14 Sie 18:00
|
KS WARTA SIERADZ
|
3 : 1
/1-1/ bramki: Mitek, Sitarz, Nawrocki - Budka
|
MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
|
Sieradz, Sportowa 1
|
14 Sie 18:00
|
|
Sieradz, Sportowa 1
|
14 Sie 18:00
|
LKS KWIATKOWICE
|
7 : 1
/2-1/ bramki: Kępniak x2, Bogdan x2, Rakowski, Kubiak, Stasiak - Kruk
|
PELIKAN II ŁOWICZ
|
Kwiatkowice-Kolonia 4a
|
14 Sie 18:00
|
|
Kwiatkowice-Kolonia 4a
|
14 Sie 18:00
|
PKS POLONIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
|
4 : 1
/1-1/ bramki: Olszewski x2, Jakubiak, Porochnicki - Mirecki
|
LKS CERAMIKA OPOCZNO
|
Piotrków Trybunalski, Broniewskiego 18
|
14 Sie 18:00
|
|
Piotrków Trybunalski, Broniewskiego 18
|
24 Lip 18:30
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
- : -
|
ORZEŁ NIEBORÓW
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego11
|
24 Lip 18:30
|
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego11
|
25 Lip 16:00
|
MKP BORUTA ZGIERZ
|
- : -
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
Zgierz ul. Wschodnia 2
|
25 Lip 16:00
|
|
Zgierz ul. Wschodnia 2
|
Round 2 |
17 Sie 14:00
|
MKP BORUTA ZGIERZ
|
4 : 0
/1:0/ bramki: Pietrasiak, Markowski, Kacela x2
|
ZJEDNOCZENI STRYKÓW
|
Wschodnia 2
,
Zgierz
|
17 Sie 14:00
|
|
Wschodnia 2
,
Zgierz
|
17 Sie 15:00
|
TERMY NER PODDĘBICE
|
0 : 2
/0-0/ bramki: Płaneta, Patora
|
KS WARTA SIERADZ
|
Byczyna
|
17 Sie 15:00
|
|
Byczyna
|
17 Sie 16:30
|
GLKS ANDRESPOLIA
|
2 : 2
/1-1/ bramki: Różycki, Juraszek(samob.) - Łuczak x2
|
ŁKS II ŁÓDŹ
|
Wiśniowa Góra, Czajewskiego 1
|
17 Sie 16:30
|
|
Wiśniowa Góra, Czajewskiego 1
|
17 Sie 17:00
|
MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
|
1 : 3
/1-2/ bramki: Broź - Młynarski, Burski, Dudek
|
MKS JUTRZENKA WARTA
|
Zduńska Wola, Łaska 90
|
17 Sie 17:00
|
|
Zduńska Wola, Łaska 90
|
17 Sie 17:00
|
KS WARTA DZIAŁOSZYN
|
1 : 3
/1-1/ bramki: Królikowski - Dynel, Sobczak, Świątkiewicz
|
KS KUTNO
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego 11
|
17 Sie 17:00
|
|
Działoszyn, Grota-Roweckiego 11
|
17 Sie 17:00
|
WŁÓKNIARZ ZELÓW
|
1 : 3
/0-3/ bramki: Raś - Olszewski x2, Jakubiak
|
PKS POLONIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
|
Zelów, Piotrkowska 55
|
17 Sie 17:00
|
|
Zelów, Piotrkowska 55
|
17 Sie 17:00
|
LKS CERAMIKA OPOCZNO
|
6 : 1
/5-1/ bramki: Witczak x2, Mirecki, Markiewicz, Laskowski, Kalinowski - Warchoł
|
ORZEŁ NIEBORÓW
|
Opoczno ul. Sportowa 1
|
17 Sie 17:00
|
|
Opoczno ul. Sportowa 1
|
18 Sie 16:00
|
PELIKAN II ŁOWICZ
|
1 : 4
/0-4/ bramki: Kruk - Chwałowski, Pałyska, Potakowski, Matuszczyk
|
GKS ORKAN BUCZEK
|
Łowicz, Jana Pawła II 3
|
18 Sie 16:00
|
|
Łowicz, Jana Pawła II 3
|
18 Sie 17:00
|
LKS KWIATKOWICE
|
3 : 2
/1-0/ bramki: Kępniak, Jurkowski, Rakowski - Tomesz x2
|
LKS OMEGA KLESZCZÓW
|
Kwiatkowice-Kolonia 4a
|
18 Sie 17:00
|
|
Kwiatkowice-Kolonia 4a
|